אנשים שנתנו פרחים לזוהר♥
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לידידה שלי יש בת מצווה בקרוב.. היא בת של חבר של אבא שליי... ואני בת 10 וחציי.. כמה כסף להביא? אבא שלה ואבא שלי חברים מאוד מאוד טוביים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הגרסה החדשה של הios7? אני לא יודעת אם להתקין או לא?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יש לראות עכשיו בטלוויזיה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לצבוע את השיער לבלונדי אבל אני פוחדת שזה לא יצא יפה... כדאי? ואחרי כמה זמן יורד צבע מהשיער??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תביאו לי אתרים לקניית בגדים אבל של הארץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חייבת עזרה! מישהו פעם השתמש בלימון כדי להבהיר כתמים של פצעי בגרות לפנים? יש מישהו שמרח פעם לימון על הפנים? זה באמת עוזר? לא עושה כוויות? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות כל כמה זמן אתן מחליפות חזייה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הסיפור עם הולנטיין דיי? הוא בפברואר בכלל, אז למה מדברים עליו היום?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לי לשתות עכשיו קפה? זה לא מאוחר מדי ולא משמין מדי חלב 3%? (אני בדיאטה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מצלמה מקצועית של קנון, ואני די מתחילה בכל העניין הזה. מי שמבין, איזה דגם הכי כדאי לי לקנות? יש לי תקציב עד 2500?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנחנו מתכננים לנסוע לשלושה ימים לים המלח. ויש לי חתול בבית, ואני מפחדת להשאיר אותו לבד. מישהו יבוא ויאכיל אותו וינקה את צרכיו אבל הוא יהיה בודד הרבה זמן וכואב לי הלב כי זה יגרום לו עוגמת נפש. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא אומרת ש92 זה ציון גרוע, זה ציון מעולה. אבל למה כולם יכולים לקבל 100 ואני לא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמות של מפורסמים חתיכים? (דוגמנים, זמרים, שחקנים וכו' )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שפה זה המילה בוסה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "סאן אין באמת מבהיר את השיער??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה יום האישה בדיוק? האישה צריכה לפנק את עצמה? או שהגבר צריך לפנק אותה? חח ד'א -בדיוק מחר אני יוצאת לדייט זה לא יום האהבה שאני צריכה לצפות למשהו נכון..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חולצות כאלו יהיו באופנה בקיץ הזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "3.10 זה מזל מאזניים נכון? חחח?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלתי עם מותר בצבא איפור.. סטיפס לא שאלתי פעמיים. בטח הייתה אחת אחרת אז למה מחקתם?. אז מותר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נכון שעגיל בטבור יכול לפגוע בבטן ולגרום שאי אפשר ללדת או משהו כזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לפני שבועים יצאתי אם חבר לפגוש את חברה שלו, שהביאה איתה חברה שהיא ילדה מיוחדת, עם ריח מיוחד ודתיה זורמת ובקיצור ילדה עם קסם. עכשו אני לא יודע אם אחרי שבועיים היא תזכור אותי, מה אתם אומרים, לנסות לדבר איתה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידיד שלי לא מגלה לי איזה מוצא הוא, בכ"מ מה זה משפחה בשם גולשטיין? אשכנזי בטוח??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה סכום בערך ההורים שלכם קונים לכם מתנות ליום הולדת? ובני כמה אתם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כשעונים לכם תשובות על שאלות, חלק מכם פה לא מביאים פרח? אשכרה מישהו שם על השאלה המעפנה שלכם ועונה, מה הקטע.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני באילת (בחופשה.) ודי חם פה.. אני יורדת לבריכה עכשיו ואני לובשת את הבגד ים שלי שזה ביקיני בצבע טורכיז, מעל גופיית בטן לבנה שקופה ממש יפה "מאמריקן איגל", שורטס גבוה, סנדלי עור חומות ומשקפי שמש כמו של היפים כאלה.. עגולות זה חמוד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "במועדונים מכניסים בנות יפות ובנים חתיכים? יעני, אם הבן מכוער או שהבת היא שמנה או מכוערת אז לא יכניסו אותם? רציני?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום באוטובוס ישב מולי ערס בן 21 משהו כזה. קיצר הוא בהה עלי כל הנסיעה, וכשבאתי לרדת היסתכלתי לאחור לראות שהוא לא יורד מהאוטובוס גם ואז הוא עשה לי כזה נשיקה באוויר עם היד וחייכתי חיוך מגעיל כזה, כי אני בת 14 וזה הפחיד ואז כשירדתי הוא עשה לי שלום מה זה אומר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להגיד לאימא שלי שאני רוצה להתחיל ללבוש חוטיני??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הסנטר יהיה פתוח ביום של הבחירות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נחשב שמן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מר אני הולך לקנות כלב, ועל הדרך אני קונה אוכל לכלבים. איך אני אמור לדעת כמה אוכל אני צריך להאכיל את הכלב? תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נכון שאומרים שיש מחבל בעפולה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני גאה להיות יהודיה למרות כל השנאה! מי איתי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לקנות לאחותי ליום הולדת 15??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני היחידה שיש לה גומה בצד שמאל? אני רואה את כולם עם אחת בצד ימין!..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מוצא** כסף שאני יודע של מי זה ואני לוקח אותו, זה נחשב לגניבה או לגזל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה נעלי ספורט יפות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה תאריכים יוצא חופש חנוכה? זה דחוף תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יצא לי להכיר מישהו בוואלה צאט ואנחנו ממש מתאימים!, הבעיה שפאדיחות שאם ניפגש הכרנו משם?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה ג'ינסים ישלכם ארוכים? לי 6 זה נורמלי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יכולה להגיד לחברה לא לקנות אותם נעליים כמו שלי? או לא באותו צבא? או לא אותו דבר וסוג? זה נעלים שהיא רצתה לפני שבוע?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שונאת את סטיפס בשבוע האחרון כל שאלה שאני שואלת אף אחד לא עונה! זה ממש מעצבן אני תמיד עונה על כל השאלות שאני יודעת שאני יכולה לעזור. אז למה אתם לא עוזרים גם? (זה כל הקטע של אתר לעזור לאנשים. )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איפה אני יכולה למצוא בסגנון של אלה אבל לא יקרות ממש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דברים מסוימים שאני יכולה לאכול או לעשות בשביל שהחזה שלי יגדל? חח מצטערת שאני באה עם השאלה הזאת על הבוקרXD?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לקנות לחברה שהיא טום בוי כזאת אבל ממש כאילו אין בה שום דבר נשי והיא נראת כמו בן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן בנות\בנים שקונים ב- ebay? אני ממש רוצה לקנות, אבל מפחדת שזה לא יגיע עלי הביתה.. יש מי שהוא שקונה דברים וזה מגיע לו בחבילות הביתה? האם זה מסוכן להשאיר את כרטיס האשרי של אמא שלי שם? תודה רבה רבה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יקרה לציפורניים שלי עם אני 24 שעות ביממה עם לק ואני לא מורידה, במשך שנה שנתיים אפילו יותר.. אני לא יכולה להיות בלי לק..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לספר לי איזה דבר לא מציאותי הייתם רוצים שיקרה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה גיחה ומה עושים שם? ומזה של"ח? ( ואל תהיו כאפות ותגידו שיעור לא חשוב -,- ) תודה לעונים P:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת רעיונות לאוכל חלבי- טעים. וגם איזה סלטים מיוחדים יש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאני שומע על בנות שמסוגלות לשכב עם ידידים שלהם אני מסוגל לבכות בשבילהם, אני מרגיש חרא עם זה, וזה מכניס אותי לעצבות אדירה, למה זה קורה לי? כל הידידים שלי נהנים מזה ואני פשוט נכנס לעצבות מטורפת, וכשמדברים על זה בחבר'ה אני פשוט לא משתתף. מה זה אומר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת למפגש של העבודה של אימא שלי והמשפחות של האנשים מהעבודה יגיעו ועכשיו לשאלה-מה ללבוש? (דחוף. זה עוד חצי שעה...)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי אתמול גשר וממש כואבות לי השניים שאני לועסת משהו איזה אוכל אני יכולה לאכול ( אוכל רך שאפשר לבלוע)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "גואש יורד מהבגדים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לבגדים יש ריח של עשן- היי. הבגדים שלי תמיד מסריחים או בלי ריח טוב, ישלנו מכונת כביסה יחסית חדשה (4 חודשים אצלנו) וכל הבגדים בריח של עשן וסיגריות, מה לעשות? אמא שלי רגישה לחומרים ריחניים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאמאשלי יש חברה שהיא ספרית והיא החברה הכי טובה שלה. והיא עושה החלקות ברזיאליות ויפניות. ואני ממש רוצה שיער חלק... יש לי שיער עד הכתפיים בערך כמו בתמונה של הלפני. אני מתלבטת אם לעשות החלקה או לא? ואם כן אז איזו החלקה? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ישהו כאן ותיק בישראבלוג? אני חייבת עזרה, התחלתי רק אתמול..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יהיה קר היום בבאר שבע? אם כן יש לי ג'קט עור, כדאי לבוא איתו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על אתר שבניתי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "השפתיים שלי כיאילו יבשות אני מרגישה אבל לא רואים.. עם אני ילקק אותם זה יהיה יותר גרוע זה יעלם או שזה יישאר אותו דבר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי הלך לברית היום, מתי בערך נגמר ברית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אוכלים מלא מלא ביום אחד ולא מקיאים.. כמה משמינים? יותר מקילו? ואם לא מה הנזק של זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע בדיאטת אורז, אם אורז זה משמין!??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שבאלכם לאכול למרות שאתם לא רעבים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מטר 63 זה יפה לדעתכם? כאילו לבחורה או אישה...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה הערכה עצמית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן אומרים לי שהפנים שלי ממש כמו של אמה ווטסון (הזות ששחקה בהארי פוטר את הרמיוני גריינג'ר)... זה טוב או רע? (בת 13 כיתה ח')?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יאוו בא לי למות. אמא שלי גילתה שאני חותכת ועכשיו היא סיימה לדבר איתי ואני מרגישה חרא עם עצמי אני כולי בוכה עכשיו. מה לעשות? אני מצטערת על שציערתי אותה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "פעם ראיתם חרדי חתיך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סרטים מצחיקים \ על נעורים \ אהבה... יפים אתם ממליצים לי לראות? בת 13?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הצבע האהוב עליכם? תבחרו צבע אחד בלבד ותכתבו. שלי אדום?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "84 כולסטרול (בגבינה) זה הרבה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות עדיין הולכות עם אולסטאר? (בנות התיכון-חטיבה ככה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה בערך טרמפולינה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חזה ממוצע פלוס בגיל 13 מצריך חזייה או גוזייה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לדעתם הלבוש הכי יפה לחורף לוק מסויים אבל לבית ספר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל מותר לתרום דם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להזמין בגדים מהאנטרנט? אבל שיהייה כיף לחפש כיאילו שזה לא יוצג כמו באיביי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה בנות בכיתה מכוע*ות בכיתה ויש להם חברות וידידים ולי אין בכלל ואני רק בוכה כי עברתי חרם מספיק מנסה להתגבר על זה מה לעשות? אני גבוה ואני נחשבת יפה אבל זה קשה להסביר?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף. סחטתי לימונים להבהרת שיער ואחרי כמה זמן ממש גירד לי היד והיא ממש אדומה ומגרדת ויש לזה אפילו צורה וזה טיפה התנפח ויש לזה אפילו צורה! זה קשור ללימון? לימון מזיק לעור? בבקשה זה דחוף אף אחד לא עונה לי!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה ביצים יש בקרמבו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני אוכלת כל 3 שעות ארוחה קטנה (שהיא חלבון) והיא גם חריפה, ואני שותה מלא מים קרים מאוד עם הרבה קרח ושותה 3 כוסות קפה ביום, כמה זמן בערך יקח עד שאני יוריד קילוגרם אחד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בגבינה לבנה יש הרבה חלבון? אם בכלל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא קמתי לבית ספר אבל אמא שלי אומרת שהיא העירה אותי ואפילו הלכתי לשירותים. ואני אפילו לא זוכרת את זה. ועכשיו היא בעצבים עלי שלא הלכתי. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו פה הבריז פעם? כי הברזתי בפעם הראשונה בחיים שליי ואני לא יודעת מה לעשות איך לספר להורים שלי? ייאוו יכעסו עלי (?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה הכי זול אני יכולה לקנות נעלי אולסטאר ואיפה? רצוי פחות מ-200 שקל.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות מה אתן מעדיפות שכל העיר תכיר את השם שלך והכול, או שרק השכבה וקצת בבית ספר כזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אומרים? קאבר או קאוור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, אין לי זמן לאכול ארוחת בוקר אז אם באוטובוס בדרך לבית ספר אני שותה שוקו ואוכלת חטיף שוגי זה בסדר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר בטוח** לקנות מכנס כזה? רק מי שקנתה כבר מחנות ווראתה משהו כזה בבקשה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שכחתי בטעות סמרטוט רטוב על כיסא עץ כמה שעות ונישאר כתם גדול כזה... ( מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה יש לי משיכה מטורפת לג'ינג'יות,? כאילו הן מהפנטות אותי חח אני מתאהב בהן בקלות ואפילו לא יודע למה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לנו שרק במרץ יתחילו הטיולים וזה.. מרץ זה בעוד5 חודשים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הכי הייתן רוצות לקבל ליום הולדת מחברה ממש טובה שלכן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "Nikon vs Cannon? מה יותר טוב אני רוצה להשקיע מחיר רציני?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי עוברים לבגדי חורף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד אני מזיעה בחולצות בית ספר, ואני שמה דואדורנט וזה לא עוזר! מה אני יכולה לעשות? חייבת עזרה לגבי זה דחוף?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה קונים את הסקיני הבהיר עם הקרעים שהולך עכשיו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הפייסבוק האינטרנט הכל בפלאפון עובד אבל בוואטצאפ לא נשלחות הודעות כיאלו אין אינטרנט ניסיתי לכבות לא עבד מה אפשר עוד לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק לי לא עובד יוטיוב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יש היום בערוץ 2? (רצוי את כל המערכת מהשעה שמונה עד 11 ככה) תודה לעונים:*?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני ידפיס אתזה בגודל הזה כמו שבמחשב אז זה יהיה גדול, מהמצב פה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם נגיד בדצמבר-ינואר, אני יוצא ביום שישי עם ילדה (פעם ראשונה - שנייה), אחרי קידוש וקבלת שבת. מה ללבוש? את החליפה שלי שאני איתה מתחילת הערב או להחליף לחולצה מכופתרת וקדיגן? ואיזה מכנס? את המחויט או משהו אחר? תודה רבה אני יודע שיש עוד זמן, אבל זה חשוב לי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברות שלי באות אלי עכשיו ואנחנו רוצות להזמין אוכל. מה הכי כדאי פיצה, סושי, שווארמה, רויה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעקם את הרגל בקטנה כזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר שיר (בעברית או אנגלית) על בחורה שהתגברה על בחור ששבר לה את הלב? שהיא מצאה אהבה חדשה או משהו כזה, שהיא שכחה אותו אחרי המון שנים? אני צריכה בבקשה. בת 17, תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לקחתי כדור אחד של אדוויל עכשיו, האם מותר לי לצחצח שיניים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר קישורים ושמות של חנויות לג'ינסים ארוכים ועם הרבה קרעים באזור המרכז בת 12??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מדבר עם מישהו והוא מדבר איתי בחייםשלי וכל זה.. ואני רואה שהוא רושם לעוד בנות, יפה וכאלה.. ואני ממש פגועה מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "16, חולה על בגדים ועל עיצוב. באיזה גיל אני יוכל ללמוד בשנקר? למרות שאני לא אוהבת לתפור וכאלה, יש לי בגדים שהמצאתי בראש ופ שוט בא לי ללבוש אותם אז מתאים לי שנקר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי חולצה משובצת אדומה לגברים זה בסדר שאישה תילבש אתזה גם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה ג'ינס יהיה באופנה בחורף הזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח טוב שאלה קצת מוזרה, מכירים את זה שבמסיבות שמצלמים תמונות ואז מעלים את האלבומים לפייסבוק אז התמונות באיכות ממש מעולה והן מאוד יפות? אז יש למישהו מושג באיזה מצלמות הצלמים משתמשים ואם הם משתמשים באפקטים מסויימים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מכנס שאמא שלי לא מרשה לי ללבוש ואני רוצה ללבוש אותו מחר לביתספר איך אני יכולה ללבוש אותו בלי שהיא תראה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי עשה פה סקי פעם וכמה שנים אתם עושים? ובאיזה קלאב הייתם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מתייגים באינסטרגם? (אבל לא אנשים.. כאילו, נושאים כאלה... או איך שלא קוראים לזה חח.. למשל, ראיתי ילדה שהעלתה תמונה של אבטיח ותייגה "summer" איך עושים את זה?)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה הביצים האלה שכולם מדברים עליהם? הסבר בדחוף.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא ישנתי כול הלילה, שתיתי כבר שני נס אני לא ממש עייפה אבל לא יודעת מה לעשות ללכת לישון לקום ב8-7 בערב ואז לא לישון כול הלילה יש לי בית ספר ביום ראשון או לנסות להחזיק מעמד עד הערב ככה ואז לישון עד הבוקר. יש משהו שאני יעשה שאני היה קצת פחות עייפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "סורי על השאלה גילחתי את הבית שחי ועכשיו יש לי נקודות אדומות כאלה, מה לשים כדי שהם יעלמו? כי עוד שעתיים אני צריכה ללכת, לים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הסתכלתי במחשבון קלוריות וראיתי שפנקייק זה 80 קלוריות לאחד. זה לא אמור להיות מאכל משמין??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה תוכנה עושים עיצוב כזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חושבת לתת במתנה טבעת עם כיתוב אישי לחברה, ליום ההולדת. מכירים חנויות תכשיטים שמציעות כיתוב? וכמה דבר כזה בערך עולה? תודה רבה. ואם יש לכם רעיונות למתנה אני אשמח לקרוא!: )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה לקום בבוקר בסביבות 5 ככה.. מה אתם אומרים להישאר ערה או לנסות לישון בכל מקרה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר תחתון של ריאל מדריד? או אפשרות לקנות תחתון ולשים עליו הדפס? כאילו לגבר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "Ok אז ככה, הפלתי (ושברתי) לק על הרצפה בחדר, איך אני מנקה את זה? (החדר נשטף - גם באקונומיקה) הרוב נעלם אבל עדיין יש כתם סגול ענק דהוי על הרצפה. ואין לי מסיר לק כרגע. תודה לכם = )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עדשות זה כמו משקפיים..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר יפה למישהי שחומת עור עם שיער חום שטני עדשות ירוקות או עדשות כחולות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מותר לשתות קפה בגיל 14??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרגע התפוצץ לי ביד מטען של אייפון *_*, כל האורות בבית נכבו ואי אפשר להדליק אותם וניסיתי להרים את המתג הקופץ הוא לא עולה, מה עושים?.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נכון שוואן דיירקשן באים לישראל באוגוסט??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה כדאי לקנות לחברה טובה. 2 חולצות מפוראבר 21. או שברחובות אני יקנה יותר בגדים במחיר של שתי חולצות. היא מאוד אוהבת את פוראבר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא רוצה להוריד את הגרסה החדשה של האיפון דוד שלי אמר, לי שלו זה שינה את האפסטור מה יקרה אם אני לא יוריד האיפון, יתקע? מי נשאר עם הגרסא הישנה?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לעשות גלים קטנים קטנים ויפים לשיער??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות יש בערך בשניצל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט אני הולכת עם חברות לקניון.. ואני לובשת חולצת T, שורט ונעלי ספורט.. זה בסדר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש בנות שיש להם תמונות מה זה יפות בפייסבוק. איך עושים תמונות יפות? (אני לא יודעת להיצטלם)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר לראות זוג חברים דתיים בגיל 15 מחזיקים ידיים בקניון ומתנשקים וזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער ממש ארוך עובר את האגן ובשביל החלקה יפנית אני אצטרך לגזור אותו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש אוהבת להתעסק באיפור, אני רוצה להיות מאפרת מקצועית. עכשיו אני קונה ממש את כל המוצרים, למרות שהם ממש יקרים לצערי.. כבר הספקתי לבזבז 1500 שקל השבוע על איפור. רק דבר אחד חסר לי, וזה מייקאפ, כדאי לקנות מייקאפ מחברה יוקרתית? או חברה רגילה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על כובעים כאלה? ועל מי שהולך איתם כל הזמן?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רעבה מה לאכול? ונגמר הקורנפלקס..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אייפון 3gs הוא טוב? רק למי שמבין!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שאלות מותר לשאול ביום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה למצוא מרכז לדוגמניות נוער והאם אני יכולה לקבל על זה סכום כסף משמעותי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אתם מחביאים את הדברים שאתם לא רוצים שההורים שלכם יראו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך עושים לימונדה ורודה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער ממש מכוער ומתולתל אני עושה מחליק כל יום כבר שנתיים או משהו יש לי נשירה מטורפת מהמחליק! ירד לי כמעט כל השיעראמא שלי לא מסכימה לי לעשות החלקה יפנית בשום אופן. היא בחיים לא תסכים לי מה לעשות?! אני לא יכולה ללכת עם השיער הזה ולהפסיק לעשות מחליק?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אכלתם היום? D:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אווף אני במספרה של אבא שלי והיא קצת רחוקה מהבית ואני רעבה מתה תכף. ומשעמם לי מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה זול לקנות חולצה מכופתרת ארוכה של נאוטיקה ב-150 שקל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיפה לקנות עגילים כאלה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחר הולכת לים אם אני אשים תחתון שהוא רציני תחתונים רגילים, בצבע שחור זה יהיה בסדר או שידעו שזה תחתונים? כי אין לי תחתון לביקיני מחר תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע למה עגבניות שרי נקראות עגבניות שרי? מה זה שרי? (:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך זה שכולם מזמינים דברים מהאיביי והם בני משהו כמו 14? לא צריך אשראי לזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי באקווריום דג מאותו סוג זכר ונקבה- יש מצב שהיו לי דגיגונים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר להתכער מעין הרע??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שהכרתי השנה, הציעה שאני אשן אצלה מחר אבל אני ממש לא אוהבת לישון אצל חברות.. אמרתי לה שנדבר מחר ונראה איפה ניפגש והכל איך להתחמק מהלישון אצלה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי באינסטרגם כתב לי kik? מה זה אומר? תודה מראש לעוזרים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לילה טוב, עשיתי נזם ומאוד מאוד כואב לי, עכשיו אני עם עגיל רפואי, איך אפשר להרגיע תכאב?, ממש דחוף:' (, תתודה לעונים חג שמח.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה האופנה החורפית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה יש בנות שכל כך אוהבות זיפים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו כאן קנה חולצת גינס? מאיפו קנית? ועם לא קניצ אז אל תיזרקי לי סתם חנויות כי אני באמת בודקת. תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אומרים שבטלוויזיה הכל זבל? יש גם הרבה דברים טובים. לא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר המון תיוגים לאינסטגרם? ממש חשוב! תודה מראש 3333?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום אכלתי טוסט בלחמניה עם גבינה צהובה רוטב פיצה ועגבניה, עם מלפפון. בננה, אפרסק וכוס שוקו, כל השאר מים זה הרבה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אנשים לא אוהבים לקבל את האמת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה טבעות שפם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "רוב האנשים הטובים הם תמימים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם מוכרים בארץ דיסקים של Lana Del Rey??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש מתכון לפנקייקים? עם שמן, לא חמאה תודה רבהה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הלכתי לדיאטנית השמנה והכל והשמנתי חמש קילו אבל גבהתי ארבע סניטימטר, אז כמה בערך השמנתי ולקחת חשבון שגבהתי? ולפי המחשבון BMI אני צריכה לעלות עוד שש קילו אבל הדייאטנית אמרה שאני צריכה להשמין רק עוד שתי קילו אז למי להקשיב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים את האתר DIY שכאילו מראים איך יוצרים כל מיני דברים מגניבים, נגיד איך לשדרג דברים לייצר דברים וכאלה. ויש קבוצת בנות שפעם אחת העלתה, תמונה נגיד איך משדרגים מפתח לבית אז אתם יכולים לתת לי קישור, כאילו מאיפה לוקחים את התמונות האלה? בבקשהה זה חשוב?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נגעלת מעצמי, כבר שלושה ימים ברצף אני אוכלת רק דברים משמינים ואני מודעת לזה שאני לא רזה ושאם אני ימשיך ככה אני ישמין יותר! מעכשיו אני מבטיחה שאני יאכל נכון, אבל השלושה ימים האלה ממש משמעותיים? ממש יראו על הגוף ובמשקל? במראה שלי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהוא יכול להביא לי אתר או תמונה שמסבירה על התאים בגוף שלנו והתאים בצמחים? כי כשאני רואה בויקיפדיה זה מראה לי את התא בגוף\של הצמח וגם אומר מה כל דבר נקרא, אבל לא מסביר את זה... יש למישהוא? זה חשוב?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי יודעת איך לגדל ציפורניים בלי שהם יישברו? אני נואשת!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זה 4.79 בשקלים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי השתמשה לי בדאודורנט ות'אמת אני לא נגעלת ממנה אבל לכו תדעו עם יש לה שם שיערות עם היא הזיעה קודם כי היא לא התקלחה לפני אז איך מנקים אותו יסודי? ומבין הדאודורנטים שבתמונה יש לי את הסגול והוורוד אבל היא השתמשה בסגול..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כבר צריך לבנות סוכה, או שעוד לא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "החורף הזה:2012/2013 יהיה קר? בבקשה מתחננת שתענו לי אני חייבת לדעת!? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עדיין אפשר להגיד גמר חתימה טובה? עד מתי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מיואשת. יש לי אף ענק לכל החיים וזה מדכא אותי אני מרגישה שזה דוחה בנים ואף אחד לא יירצה אותי ככה מה אני יעשה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות בלייזרים במחירים נמוכים? (100-150 שקל?)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה קליפ לאחותי ויש לנו בעיה כלכלית קשה. ביקשתי עזרה מחברות שיכולות להביא 70 ש"ח וכולם הסכימו חוץ מאחת. הקטע שאני תמיד הוצאתי עליה מלא כסף ועכשיו אני מבקשת כולה 70 ש"ח ויש לה המון כסף! הכל ידפק בגללה! אחותי ממש קרובה אליה וזה מבחינתי כמו מתנה. מה עושים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להבהיר את הגבות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם מתפללים ל אלוהים הרבה וזה אז המשאלה יכולה להתגשם? משאלה מאוד הגיונית?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איפה אני יכולה לקנות נייק גבוה או אדידס..? בישראל.,? וכמה זה יעלה לי? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגיעה אלינו ילדה אמריאית וזה ממש מרגש אותי ואני יודעת אנגלית טוב, אבל קצת קשה לי לדבר איתה כי מדברת נורא מהר, אבל היא ממש חמודה ואני מבינה אותה אבל קשה לי להרכיב משפטים כל כך מהר כמוהה! מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי נשירה רצינית מהשיער, מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לא למשוך תשומת לב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי יש אינסטגראם בנות3?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים מפריע לכם בנות בצבע עור מוקה כזה? לא שחורה ולא לבנה, שחומה כזה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לדעת לרקוד כל מיני ריקודים כאלה יפים כמו במועדון וכזה.. מה לירשום ביוטיוב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה יום מתחיל החופש המגושר שעשו לנו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עיגולים שחורים כאלה מתחת לעינים. איך להיפטר מזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בין כיפור לסוכות יש גשר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה בסדר לשתות שוקו אחרי הקאה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש חזיות למידה B70? (והאם זה קטן או גדול לגיל 14)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מגרד לי היד גירדתי ונהיה לי נקודות אדומות באותו אזור זה אלרגיה? זה שורף?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך עושים דילול שיער? מה עושים בזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תה מחזק את הגוף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חולצה לבנה יפה - חגיגית והיא התלכלכה לי במייקאפ, השרתי אותה במים יום שלם, ועדיין נישאר כתם, מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "טוב אז ככה.. הייתי מצוננת והייתי מקנחת את האף עם הנייר הממוחזר הדפוק של הבית ספר שלי ועכשיו יש לי כתמים שלא ירדו לי שבוע.. אני מפחדת שזה לא ירד זה ירד? מה לעשות?:OOO?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היה לי יובש כזה על הסנטר, עיגול אדום יבש בולט ומכוער כמה ימים והוא יותר החמיר.. בקיצרו נזכרתי שהיו שמים לי שמנת על הפנים כשהיה יובש בקיצור שמתי והיובש התקלף ממש בקלות ועכשיו יש שם עיגול אדום ממש בקטנה (המקום שאין בו עור) עוד כמה זמן העור יגדל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה שיעורי נהיגה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בבוקר אוכלת לחם קל עם גבינה ועגבנייה, בצהריים פחמימות מטוגן גם, אורז, פסטה וכאלה, בערב גם משהו ממש קל, ספורט 5 פעמים בשבוע, זה ירזה אותי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "השולחן שלי בכיתה כל הזמן מתנדנד והמורה לא מסכימה לי להחליף שולחן.. ניסיתי לשים משהו למטה אבל המנקות מוציאות את זה. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חולה וידיד שלי שאני מדברת איתו מלא קורא לי ערבייה (בצחוק) ואומר לי דברים פוגעים בפלאפון ואני אומרת לו להפסיק והוא חושב שאני צוחקת!.. אני כמעט בדמעות פה ואני חולה מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה הגבינה בצ'יזבורגר צהובה יותר ונמסה יותר מגבינה רגילה? איזה סוג של גבינה זה? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לדעתכם יותר יפה? חיוך עם שיניים או בלי? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכלב של חברה שלי נשך אותי וחברה שלי אומרת שיש לו את כל החיסונים, וזה מאוד כואב האם לגשת לרופא או שיש לי זיהום או שזה יעבור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכל השבוע אני הולכת לבית ספר, וביום שישי בא לי חופש. וזה מעצבן אותי שכל המורים מתנגדים לזה, זה הבחירה שלי אני ממש שונאת ללכת ביום שישי רק בשביל 4 שעות שלומדים רק בשעתיים הראשונים. מה לעשות? איך לשכנע אותם שאני ימשיך לעשות את זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן בערך יהיה אייפון 5 בארץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום אני יוצאת עם ידיד לבד, והוא שומר שבת, אז החלטתי לא לבוא עם האייפון וזה בשביל לכבד אותו, זה בסדר? ומה אפשר לדבר איתו כדי שלא ישעמם? להצחיק אותו וזה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום הייתי בהקבצה אחת עם חברה שלי והיה שם מישהו שאני לא מכירה והוא בשכבה, אז כזה מישהו אמר משהו מצחיק ואז ששמענו תצחוק של אותו הילד לא היתאפקתי ופשוט צחקנו בקול! והוא שמע ונעלב.. עכשיו אני מרגישה רע, לבקש סליחה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אתם מכירים ספריי כזה לפה שעושה שלא יהיה ריח רע מהפה? אני ממש צריכה.. אני מצחצחת כל יום ועדיין יש לי אנלא מבינה למה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, כל פעם שאני ישנה בצהריים יורדות לי דמעות תוך כדי השינה וגם אחרי השינה. ממה זה נובע? זה קורה רק לי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחותי בהריון ויש לה תאומות, היא ביקשה ממני למצוא שמות, תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תייעצו לי מה לעשות: אני בת 12 בחטיבה, ואין לי שיחות בפלאפון זה חוסם לי הרבה אפשרויות, זאת אומרת להתקשר במקרי חירום לחברים ועוד אנשים, וגם ההודעות (אנשים שולחים לי הודעות ואני לא יכולה לענות ) איך לשכנע את אמא שלי?! בבקשה עזרה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלי בחול והחלטתי להישאר בבית כי כואב לי הראש. ואחי הגדול לומד בעיר אחרת. אם אני יהיה עם אייפון פתוח יש סיכויי שהוא ידע את המיקום שלי? והאם יש נן דרכים להימנע מכך? הסיבה לכך שאני רוצה שהאייפון יהי פתוח זה כדי שאמא שלי תתקשר אליי מחול.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "סיימתי ללמוד בעשר וחצי, נכון החיים שלי יפים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה "קטנה" עם נעליים. אתמול והיום הלכתי עם נעליים שטוחות מבד והתקשיתי ללכת איתן מפני שזה גרם לשיפשופים ושריטות ששרפו בזמן שהלכתי. מה לעשות? מה לשים עם הנעליים האלו כדי שלא ישרוף לי? אין כאופציה נעליים אחרות.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם קישורים לעגילים יפים מאיביי? שיהיו עד 40 שקלים.. תודה רבה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אסור לנו בבית ספר טייצים ( אנחנו לא בית ספר דתי או משהו ) ואני לא יודעת מה אני יכולה ללבוש לשיעור ספורט, חוץ מזה אסור לנו גם שורטים וזה אז.. אממ יש לכם עצה בשבילי למה אפשר ללבוש?:- (?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יודע איפה אני יכולה להשיג בכפר סבא תרסיסי פה? כאלה לריח טוב מהפה. כמו שהיו פעם לפני שמתנשקים בריח מנטה וכאלה.. איפה מוכרים את זה?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לי לשלוח מחר בבוקר לידיד שלי (ויש לנו רגשות אחד כלפי השני) הודעת בוקר טוב שיהיה בהצלחה ביום הראשון, ןשיהיה יום מושלם משהו כזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה לגמרי הזוי... איך זה שבסטיפס לא מפסיקים להחמיא לי (חח תודהתודה) אבל אף פעם לא היה לי חבר, ואף פעם אף אחד לא הסתכל עלי אפילו? כאילו.. לא יצא לי להתנשק או משהו כזה... היום לכל ילדה בת 10 יש חבר ורק אני בדד... )':?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עד מתי אפשר להגיד "שבת שלום"??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה מביכה אבל.. ממש שורף לי הפ** חח אתם יודעים מה זה יכול להיות אולי?:/?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לרדת שתי קילו בשבוע בלי לעשות פעילות גופנית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא מצאתי תיק בצבע תכלת של ג'אנספורט, ממש רציתי לקנות מישהו יודע איפה יש את רוב הצבעים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם נולדתי ב19/12/1998, אני נחשבת בת 14 או 13? זה תמיד מבלבל אותי.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות, לשים קרם לחות של ניוואה על בסיס שמן לפני שאני שמה מייקאפ? או שאין צורך ואפשר לשים רק את המייקאפ בלי כלום מתחת? למה אומרים שכדאי לשים קרם לחות? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נכון שבשביל להיפתר מפצעונים בישבן צריך לנסות להתקלח בלי לסבן את הישבן? אבל זה לא מגעיל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים אם אתם רואים משהיא מהממת ממש יפה עם חזה יותר גדול אבל עם אופי חרא.. ואתם רואים ילדה יפה אבל לא יותר מהילדה הראשונה היא חמודה כזו עם חזה יותר קטן ועם אופי מדהים.. למי הייתם הולכים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות נעליים יפות וקטלניות ב7000 שקל. אמא שלי לא מסקימה לי לקנות את זה בגלל שזה "יקר מידי"! אמרתי לה שלכולם קונים את זה ואין אף אחד שאין לו תנעליים האלה. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 16 מאיפה כדי לקנות גינס סקיני מהחברות הגדולות באזור המרכז שישב טוב על הגוף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לקרוא תהילים חלק חלק.. לדוגמה עכשיו אני יקרא כמה דפים ועוד שעה כמה דפים עד שאני יסיים? בבקשה רק מי שיודע ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע עור הכי יפה לדעתכם? ומה הצבע עור שלכם? אני אוהבת שיזוף ואני שזופה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש עיפה הלכתי לישון בחמש וקמתי באחד עשרה וחצי.. אבל אני חייבת לקום כי אני צריכה לקנות כמה דברים ואז אני הולכת לבריכה... אבל אני עייפה מה לעשות? יש משהו שיעביר לי את העיפות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם רואים לי את העצמות בצלעות זה מסוכן? זאת אומרת, אפשר להיות במשקל בריא כשרואים לך אותם או שזה מסוכן? כשאני לא משטיחה את הבטן רואים לי קצת את החלק התחתון שלהם, וכשאני מכניסה את הבטן הכי עמוק שאני יכולה אני יכולה לספור אותם. אם זה עוזר, אני 44 קילו על 1.59?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן שאני הולכת לחנויות של נעליים אני לא מוצאת מה שאני מחפשת! נעלי נייק / אדידס גבוהות.. איפה לקנות?! אני אף פעם לא מוצאת?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאתר הזה שאומר מקום של כל מספר טלפון?! אם אפשר קישור.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מתחילים ללמוד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש משהו שיותר מגעיל מזה שמשווים בין אחיות. לומר שאחת יפה והשנייה מכוערת ועוד בני דודים אומרים זאת. כאילו מה הם חושבים לעצמם? בשביל זה שווה שאני אבכה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השעה בישראל עכשיו? אני בקנדה D:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו, איזה מקצוע אתם הכי אוהבים בבצפר? חח ואל תגידו "כלום" כי לכל אחד יש מקצוע שהוא יותר אוהב ושיותר מעניין אותו מהשאר..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לעשות גשר + צילומים כואב? אמרו לי צילומים כואב O_O?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי גופייה בTNT.. היא מנומרת ירוקה כזאת ויש לה פפיון כזה למעלה? מי שיודעת שתעזור לי בבקשה.. איך אני לובשת אותה? מדדתי אותה עם חזייה ורואים את כל החזייה מלמטה.. איך אפשר ללבוש אותה עוד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חצאית מיני כחולה (ליום יום) וגופיה שחורה זה מתאים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה בערך עולה מברשת שיניים חשמלית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע חולצות בית ספר חדשות לקנות? חוץ מצבע אפרסק, תכלת, ורוד חלש, צהוב בננה, ירוק חלש, כתוב חלש, שחור, לבן. שכחתי איזשהו צבע??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי מתלבשת מאד חושפני ומתאפרת מאד בכבדות. היא ממש רוצה להיות מקובלת ושבנים יאהבו אותה, אבל בנים בבית הספר שלי לא אוהבים זונות. וגם לא הבנות. להעיר לה על זה? מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברות בכיתה שהן לא עושות בגרויות וכל הזמן שאני לומדת ומשקיעה הן אומרות לי יחנונית מה את לומדת וזה מעצבן איך אפשר להחזיר להן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם ממליצים לי לראות, שלגיה והציד או טד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה הבושם של ריהאנה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "צבעתי את השיער לפני כמה ימים, אם אני ישים על השיער שמן של ELVIVE לשיער צבוע זה ישמור על הצבע או יכול להוריד לי אותו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ללבוש עקב להופעה של חברה? 16 וחצי..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לקנות רולים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה למי שיש אייפון 4, אם יש לכם 100 אחוז סוללה נגיד ב8 בבוקר עד איזה שעה בערך הסוללה ניגמרת לכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לשלוח למישהו אסמס.. זה מוקדם מידי עכשיו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם ניתן להשיג קוביות בבטן בתוך שבוע? אם כן, כיצד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני שמה שרשרת זהב בבריכה - היא לא תיהרס לי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן מתחילת הלימודים מגיע חופש שהוא ארוך? (משהו כמו שבוע)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "צהריים טובים, זה יפה לדעתכם ללבוש למסיבה גופיה בצבע טורקיז עם רוכסן קטן באמצע, וטייץ שחור גזרה גבוהה? תודה לעונים: )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ב-ebay הכל מקורי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני היום בערב ב8 הולכת לסרט עם אבא חברה שלו ושתי הבנים שלה, מה ללבוש? חוץ משורט וחצאית?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לקנות בוואלה שופס זה אמין??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה תיק אדידס? והאם יש בתרבוטון את התיק הזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה תיק יותר טוב אדידס או ג'אנספורט??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתן אומרות על הג'קט הזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לי לכתוב חוויות מהחופש, אני יכולה לרשום חוויה שהלכתי עם חברות שלי לקניון ולסרט..? כי לרוב הייתי בבית:$?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לקנות מתנה ליום הולדת של אמא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הבלוג הזה אז מה קרה לנערה הזאת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגיוני שירדתי 6 ומשו קילו ונהיה לי בירכיים ובמותניים סימנים כמו סימני מתיחה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך יודעים שלגבר עומד?. כאילו איך שמים לב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני פשוט שונא אני לא יכול לסבול בנות עם משקפיים יא אללה זה משגע אותי! זה נורמלי או שאני קצת דפוק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, כולם כתבתי משהו לתמונה שלי מחייכת בפייס, סטיפס לא למחוק בבקשה זה בתגובה אני צריכה שתגידו לי איך זה. תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכל החדשות והפייסבוק יש תמונות ואת הסיפור על הבחור הזה שתיעד את עצמו מתעלל בחתול והעלה לפייסבוק את הסרטון.. למישהו יש את הסרטון אולי? בא לי להבין על מה כל הדיבורים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יטעין עם זה אייפוד 4 זה יעשה לו משהו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כבר הגיע לחנויות קולקציית חורף?:O?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ברגע שאני עושה סאן אין אני צריכה לחדש את זה נכון? כל כמה זמן? יש לי שיער חום ואני רוצה שהסאן אין יעשה לי צבע שיער שטני...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות, אתן הולכות עם ג'ינסים ארוכים גם עכשיו? כי ראיתי כמה שאלות שבנות שאלו מה כדאי להן ללבוש ליום הראשון וענו להם סקיני ג'ינס ארוך וכל מיני כאלה... כאילו, אתן לא מתות מחום?!?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים בבקשה להמליץ לי על המצלמה שגם תוכל לצלם תמונות אומנתיות (מאקרו וכאלה) וגם מצלמה שתצלם סתם דברים רגילים. אין לי תקציב גדול למצלמה-תביאו לי המלצות (-:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי ג'אנספורט אדום (רק אדום בלי ציורים וכל זה) בעיקרון הוא יפה והוא מתאים לי ולכיתה שאני עולה אליה, אבל אני מרגישה כאילו יכלתי לקחת משהו יותר יפה, במקום סתם חלק.. יש אפשרות להחליף אבל אני לא יודעת\: מה אתם אומרים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה גינס כמו שיש למיילי סיירס בלול כזה כהה עם קצת קרעים, אבל גינס גינס כזה לא מבד?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני יומיים שמתי מגן מסך על האייפון, ולפני ששמו לי אותו ניקו את המסך עם חומר שמנקה חלונות. אני יכולה לנקות עם החומר הזה גם את המגן מסך עכשיו? כי הוא טיפה מלוכלך..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני עולה לכיתה ט' תמיד אומרים שזה הכיתה הכי קשה ומפחידים אותי יש לי חשש נורא גדול כבר לעלות לכיתה ט'. אשמח לשמוע מה אתם חושבים על זה?! כמובן מי שעבר כיתה ט'.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "דוד שלי מופיע היום בשלולית בנתניה, זה פדיחה אם הוא יעלה אותי לבמה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך עושים את הלבבות והפרצופים והציורים באייפון באוצאפ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לפעמים מכאיבה לעצמי סתם, הייתה לי תקופה של חודש בערך שחתכתי ללא סיבה, ואני צובטת את עצמי ונושכת את עצמי, ואין לי מושג למה. איך לגרום לעצמי להפסיק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יאכל כל יום סלט והרבה סלט ויעשה ספורט הרבה ספורט! ויאכל נכון אני יכולה להרזות עד סוף החופש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אילו תסרוקות יתאימו לשיער מתולתל ללבית ספר? בת 17?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר שמות של סדרות או סרטים טובים (עדיף סדרות)? תודה מראש ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "צהריים טובים לכולם. זה יפה לדעתכם ללבוש למסיבה טייץ גזרה גבוהה בצבע כחול רויאל וגופיה כחולה עם גב פתוח? (בת 15 וחצי ) תודה רבה, רבה לעונים: )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אייפד 2 ל3 והוא משמעותי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה סרט בורקס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי שמות של סדרות אנימציה הכי מוכרות.. וחוץ מבובספוג?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לדגמן...- יש לי מידה 42 בג'ינסים ומידה 2 בנשים אבל אני ממש רוצה לדגמן! אחותי אומרת לי כל הזמן שיתאים לי בגלל שיש לי צבע עיניים אפור ושיער מתולתל- גלי כזה.. אני לא יודעת מה כדי לי לעשות כי אני בת 14 והמידות שלי גדולות מידי בשביל זה.. יש הצעות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מחליק שיער הכי הכי מומלץ שעושה את השיער הכי חלק, ועושה את זה הכי מהיר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם אני יעשה עכשיו ריצה/הליכה כזה עד הים ואז לאורך הים בערך יותר מחצי שעה ואני כבר אכלתי אבל עם אני היה רעבה אחרי זה מותר לאכול? (אכלתי טוסט בלחמנייה )..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה עם הכחול מימין חתיך? D:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי שוב הליכה וכושר ושוב נתפס לי שריר, הפעם זה השריר איפה שהירך מקדימה למעלה.. איך אני יכולה לשחרר אותו? ותרגילים לירכיים יעזרו לי לשחרר אותו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הסיבה לשם האתר סטיפס - למה קראו לאתר סטיפס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנלא יודעת מה לעשות עם עצמי! אני עולה לי' ואני פשוט גרועה בחשבון! אני לא יודעת בהנדסה כלום! ובחשבון אני יודעת עוד אכשהו. ויש לי בעית קשב וריכוז אז קשה לי לקלוט טוב את החומר ויש לי מורה פרטית אבל קשה לי להבין אותה קצת, מה אני יכולה לעשות? אני רוצה לעשות בגרות..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני דיברתי עם חברה שלי באייפוד, והייתי נורא עייפה כנראה נרדמתי, ואז התעוררתי ואני לא מוצאת את האייפוד, התחלתי לחפש מה מסתבר הוא היה בגב שלי כאלו ישנתי עליו. אני מפחדת שיקרה לי משהו.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה מדינה הכי זול לקנות אברקומבי, D&G, גוצ'י לקוסט כל המותגים (מקורי)? ובאיזה מדינה יש זיופים איכותיים של אברקומבי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה זה הסנטר? ומה יש בסנטר ביום חמישי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני רושמת שאלה אנונימית, כאילו השם מוסתר... ומסתכלים לי בפרופיל, רואים שאני רשמתי את זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה צבע העיניים של השחקנית הזאת? ירוק או חום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי עדשות ולמדתי לשים ולהוריד הכל הבעיה שאני שמה ובוכה מלא ואז אני מגלה שהם הפוכות ואני מוציאה מהעיין ( ודי קשה לי להוציא ) ואני בוכה מלא, איך אפשר לדעת לפני ששמים בעין אם העדשות הפוכות או לא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, (-:, אממ יש בבית ספר שלי בנות שבשיעורי ספורט הם לא מזיעות בכלל! איך זה? הם משתמשות במשהו? אפילו לא בבית שחי או משהו חח כאילו, יש איזה דאורדורנט מיוחד שהוא גורם שלא תזיעי בכלל בכלל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני ישתה כמה כוסות נס במבלך היום אחרי לילה לבן אני ישאר ערנית עד שש בערך? כמה כוסות בערך לשתות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שאין לכם כח ללכת לישון? חח?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה בגד זה? וזה יפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "המחזק ציפורניים של ג'ייד, טוב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לימדתי את הכלבה שלי לשבת ולשכה וחברים שלי תמיד אומרים וואו איך עשית את זה?! חח מה עוד אפשר ללמד אותה? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גיל אמורים לקבל צו ראשון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה מוכרים בגדי ים יפים לבנות ולא יקרים? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה קאפ של חזייה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות משהו מגנייב וכייפי עם 5 חברות... מה לעשות? בנות 15 שיהיה זול, תודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מאכל הכי אהוב אליכם?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השם הכי מוזר ששמעתן? אני- אמנונה, אתרוגית, פייסבוק... ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה שאומרים על בובת וודו זה אמיתי? באמת האדם מרגש את זה שדוקרים אותה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בדרך כלל בבתי מלון יש טלוויזיה עם הוט או יס? מי שהיה בבית מלון - מה היה לכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה שם הכי יפה? הילה או עדן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שעה יש היום את הדרבי בחיפה (הפועל מול מכבי) ועד מתי בערך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן זה נסיעה באוטובוס מתל-אביב לעפולה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני גרה באיזור יוקנעם ואני צריכה להגיע לחיפה.. זה בסדר שאני ייסע באוטובוס לבד? (בת 12 וחצי)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש משחה כזאת של VEET להסרת שיער בזה אני משתמשת. אני יכולה להשתמש בזה גם לשיערות ערווה או שאסור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכנסתי לוואלה צ'אט.. איך לשכוח את הטראומות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "התגעגעתם לבית ספר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי עשתה לי חצי עגיל בטבור לפני כמה שעות ועכשיו אני מרגישה כאבים בטבור ברחם בפנים זה יכול לפגוע או משהו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר ליראות כמה מחוברים עכשיו לסטיפס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה היא לא מבינה שאין לי אחרות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי אפליקציות מגניבות לאיפון 4S? לא משנה משחקים, או סתם כל מיני משבאלכם... תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "להתנשק או לא להתנשק זאת השאלה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי או מישהו רואים מורנגוס והמורדים ברזיל. אני בת 15 וחצי ואני רואה את זה. זה ילדותי מצידי? נכון שזה הגיל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי נירדם ואי אפשר להעיר אותו. אני נימצאת בבית שלו שאני מתביישת לצאת בכלל מהחדר, ואין מה לעשות במחשב או בפלא, אני בעיר אחרת ואין לי פה חברים. היינו אמורים לצאת והוא נירדם לא כי הוא עייף כי הוא עצלן. ואני כעסת בוכה ומשועממת. מה לעשות? בת 18?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "המגנים של אייפון 4 מתאימים לאייפון 4S??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להשיג חגורת ניטים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שורט ג׳ינס פשוט עולה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי היום כלב חדש פודל לבן קטנציק עוד לא הוצאנו אותו לטיול להוציא אותו עכשיו? הוא נורא מפחד מהבית מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו התחיל איתי בקטע של "היי את ממש מוכרת לי" (חרא של משפט התחלה), בכל זאת אזרתי אומץ וישבתי לידו באוטובוס, והוא לא זרם בקיצור הוא רק שמע מוזיקה באוזניות. למה בכלל הוא התחיל איתי לעזאזאל מה הקטע של בנים? כל פעם שאתם יוצאים מהבית אתם שוכחים שם ת'מוח!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למשהו יש סרט קומדיה טוב? חוץ מLOL כי ראיתי אותו 10 פעמים השבוע ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק אם אתם יודעים- איך לחטב את הבטן? כי אמרו לי שכפיפות בטן רק מחזקות..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13.5 גרה בחיפה, ואני ואבא שלי רוצים לנסוע לאינשהו לטייל.. כמו אבוקייק וכל מיני אטרקציות.. למישהו יש רעיון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חוזרים ב 26 או 27 ‏?‏ ה 26 זה ביום ראשון..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש דבר כזה בני דודות עם אותו השם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי חוזר מחר מהצבא וסידרתי את החדר שלו בנרות בלונים ופרחים, זה יפה או פדיחות? ( גם בגלל יום האהבה ) ואני מפחדת שהוא יחזור עייף, כי זאת נסיעה ארוכה...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע לק מתאים לעור שחום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה תות אנך אמון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני עושה לאחותי בייביסיטר ואמא שלי השאירה לי 200 שקל לבילויים איתה. יש לכם אולי רעיונות בשבילי? ומקוריים, חיחי כי היא קשה וכמעט לא רוצה כלום. תודה מראש (-:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה יפה לשים את זה בסטטוס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, משהו יודע איפה אפשר לקנות עדשות מגע גם עם צבע (ירוק, כחול..) וגם עם מספר..? תודה מראש אנשי הסטיפס... ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לשים גשר זה יקר? וכמה עולה להתקין אותו? תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכלה לרדת רק בבטן,,,, מי בלי שירד לי החזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן אפשר להחליף חזיה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יום האהבה היום או מחר? תודה לעונים! זה דחוף (=?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך העין שלי? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון זה פדיחה ללכת לסיני מסיטי לבד לראות סרט??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היתה לי גופייה לבנה ועם הכביסות היא נהיתה לי כחלחלה כזו איך אני מחזירה לה את הצבע הלבן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אחת כזאת שהולכת ברחוב ומסתכלים עלי הרבה. הבעיה שאני לא מסתכלת חזרה אלא מתמקדת ומסתכלת רק על הדרך הליכה כמו שלדוגמניות כזה גם, דומה בהליכה וגם מסתכלת רק על הדרך ועל אנשים שמסתכלים עלי אני לא מסתכלת. השאלה היא זאת בעיה? בת 16?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להשיג עוקבים באינסטגרם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה תמיד שאני עולה על הבלאק ממבה הרגל שלי רועדת ממש? (הכף רגל) אני לא שולטת בזה ואני רוצה שזה יפסיק! מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מאכלים לאכול בשביל להשמין??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי אירוע מיוחד היום ואני צריכה, בגדים תמליצו לי על חנויות שמוכרות בגדים יפים (ואיזה כיף עוד מעט בית ספר)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני פשוט לא מבינה את רוב הבנים בעולם הזה! כולם מחפשים כאלה בהירות, עם עיניים כחולות ושיער בלונדיני חלק.. נו אזמה? אני תימנייה אז אני כהה, יש לי עיניים חומות ושיער תלתלים נפוח! וכן אני עדיין חושבת שאני יפה... לא הורסת אבל דווקא כן יפה.. למה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט לאח שלי יש יום הולדת! הוא יהיה בן 15, מה אני יכולה לעשות לו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך רואים את האחוזים של הדרגת אמינות? יכול להיות שמהאייפון אי אפשר לראות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיפה אפשר לקנות בובות פרווה ענקיות? וכמה זה בערך עולה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך משנים את מה שכתוב בגלגל הזה בפרופיל? - "תחומי העניין המרכזיים:"?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הקוסמטיקאית אמרה לי שאני צריכה לעשות אצלה טיפול פנים בשביל להוציא את, כל השחורים מהפנים. וזה עולה 280 שקל.. אמא שלי אמרה לי שהיא רק רוצה כסף וזה יעבור לבד אם אני ישתוף את הפנים בסבון פנים שיש לי וישים משחות וזה. זה יעבור לבד באמת או שאמא שלי טועה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עוד מעט איבחון ואני רוצה לדעת איך להשיג כל מני הקלות.. עזרה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר בבקשה רעיונות למשהו טעים שאפשר לאכול עכשיו? (לא חובה משהו בלי קלוריות כי אני בתת משקל )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה כואב? זה יפה לבנות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "צילמתי את חברה שלי במצלמה מקצועית תמונות איכותיות, לדוגמניות אין תמונות כאלה אפילו ואחרי זה ישבתי והשקעתי בלעצב אותן. העלתי לפייס ופתאום היא מתנפלת עלי למחוק. היא תמיד עושה לי את זה, אני לא מבינה אותה מה הקטע להצטלם ואז למחוק? ועוד שיצאו לה תמונות יפות! זה מעצ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל כדאי לעשות עגיל בטבור? וזה כואב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מקצוע אתם הכי שונאים אנגלית או חשבון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שקנה כובעים כאלו מהאייבי, בסגנון של זה? ואם כן זה איכותי שווה לקנות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו הם באמת מתנשקים? D:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר ללמוד לשלוט על עצמך ולא להתאהב כ"כ מהר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים תהיו כנים אתם מעדיפים בנות בלונדיניות מבנות ברונטיות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סרטים יפים של ריקודים יש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנשים, אני רוצה לדעת, אני הילדה היחידה בעולם שאוהבת סושי?P:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לקחת לטיול בן שמונה ימים באירופה? ולטיסה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם איזשהו בן אומר לי מכוערת בצחוק, מה אני יכולה לענות לו? ( הוא גם די חתיך)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה טיסה לאילת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי פלאפון נוקיה קטן עם מקשים. אני רוצה לקנות מכשיר אחר כמו מיני גלקסי. אז את הכרטיס של גולן טלקום אני יוכל להעביר למיני גלקסי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חולשה לשפתיים עבות אצל בנים זה מוזר? בת 13?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "טבעת ניתקעה לי באצבע וניסיתי להוריד אותה בעזרת מים וסבון אבל היא, התנפחה מה אני יכול לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פוראבאר 21 בירושלים? אם כן, איפה? תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן מים יקפאו לקוביות קרח במקפיא? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן חבר שלי מגן אלי, כל אחד שרק שורק לי שרק מנסה לדבר איתי ישר יש מכות, אפילו הידידים שלי מפריע לו שאני מדברת איתם, הוא תמיד מגן אלי אף אחד לא מעז להתקרב אלי להגיד לי משהו...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חלמתי שאני מכירה ילד, במחנה קיץ בחופש הגדול.. והוא קצת גדול ממני ואני מתחבקת איתו ומתנשקת איתו ואני לא באמת מכירה אותו! לא עולה לי בראש אף בנאדם שאני מכירה ואני מחבבת אותו עד כדי כך שאיכשהו הוא יכנס לי לחלום!.. -המשך בתגובות-?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בשעות האלה עדיין יש נאמנים כדי למחוק ולחסום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מכנס ארוך גבוהה שאני כבר לא אוהבת, אני רוצה לגזור אותו כדי שיהייה שורט, איך עושים את זה? בצורה שזה לא יפרם לי ויצא טוב?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרבה חושבים שאוזניות ביטס לא שוות מחיר כל כל גבוה, באיזה מחיר אתם הייתם קונים אותן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות דרגו אותו ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לכם אולי איזה שיטה להרגיע את עצמכם אחרי שאתם עצבניים על אחותכם? כיאילו היא באה מחול ואני כועסת עליה. ואני יודעת שאני צריכה להרגע, אבל אני לא מצליחה. עזרה מישהו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מסורתית, אני רוצה לשמור שבת רק השבת חח הבעיה היא שמחר כל המשפחה הולכת לארוחה משפחתית אצל סבא וסבתא ואני חייבת לבוא.. צריך בשביל זה לנסוע במכונית.. זה נקרא שחיללתי שבת? ולא הצלחתי לשמור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אפשר קישור לשיר הזה עם מלים לא קריוקי avril lavigne -good Bye?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יכול כבר אני רוצה לישון כמו בן אדם נורמלי! לא לישון מ1 בצהרים עד 7 בערב אלה מ12 בלילה עד 10 בבוקר כלום לא עוזר בבקשה בבקשה תעזרו לי אני כבר רוצה למות.. בבקשה מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קופצים למים ראש, גלגלון וכאלה בלי לתפוס תאף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות? איך החולצות שקניתי? את האמת האמצעית היא בטן כזאת. תודה לעונות ♥?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל כדי חבר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לקרוא אנשים לפי איך שהם נראים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מלון רימונים סנטרל פארק הוא טוב? וכמה זמן הוא מהטיילת בערך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני כותבת שאלה מאנונימי, הנאמני סטיפס שמוחקים שאלות יודעים מי רשם את השאלה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יותר הזוי באטמן או ספיידרמן.? כי בתכלס, ספיידרמן הוא עכביש ובאטמן הוא טטלף ושניהם ג'דאים כאלה,, אז מי יותר הזוי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות באיזה דאודורנט אתם משתמשות? רול/סטיק/ספריי? ואיזה חברה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יודעים כמה עולה המגן ארנב ל איפון (4s) בנתניה עם זה משנה תודה רבה זה חשוב..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות כמה זמן לוקח לכן להתקלח? בנים כמה זמן לכם לוקח להתקלח? ונכון ש 40 דקות שעה זה לא הרבה לבת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא במחזור אבל לחדר שלי יש ממש ריח של מחזור למה ומה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יותר יפה- בר רפאלי או אסתי גינצבורג??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "נפל לי הטלפון של הבית לאסלה איך אפשר לייבש אותו? אין לי פן ואין לי מאוורר?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "פדיחה ללכת עם רשימה לביוטיקר? רשימה קטנה.. כדיי שאני לא אשכח...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה כיף להתנשק עם ישהו שאת באמת מאוהבת בו? איך ההרגשה ובאיזה גיל הייתה הנשיקה הראשונה שלכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בטן נפוחה משפיעה על המשקל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה חברה שלי אני תמיד חייבת לדעת מה איתה, לדבר איתה, לשאול מה שלומה, והיא לא אכפת לה ממני, מסננת אותי, שאני שואלת שאלות אומרת ככה, נמאס לי, היא חשובה לי והיא סתם מזלזלת בי, מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה יפה ללבוש למסיבה - מכוך לבן תכרה שורט ג'ינס חגורה בצבע חום צמה ונעל בצבע כמאל.. יפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות טבעת של שפם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, איך קוראים לשיר החדש של טיילור סוויפט? שמים אותו לאחרונה הרבה באמטיוי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש גיטרות ב-100 שקל שגם שורדות ונראות בסדר? ויש איפשהו אתר ללמוד איך מנגנם אקורדים (בחינם)? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להרוג ג'וקים בדרך קלה חוץ מלדרוך עליהם? יש הצעות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחר נוסעת לסנטר מה לקחת איתי? חוץ ממחליק וכסף...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, למישהו יש רעיונות למתנת יום הולדת לאבא? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי התלבטות ענקית אבא שלי שאל אותי איזה פלאפון בא לי או -אייפון או גאלקסי עכשיו אייפון לא ממש נוח למשתמש אבל לכל העולם, יש אותו וגלקסי ממש טוב ונוח אבל לא יודעת אולי ימאס לי, ממנו אחרי שנה? אפשר עזרה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 38 קילו והידים שלי מאווד רזות ואני מסתירה אותם בשרבול, של החולצה איך אני יכולה לעלות במשקל שלא יראו שאני רזה..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "גילינו לכלבה שלי קרציות. חיטאינו את כל המקום וטיפלנו בה אנחנו סיפרנו אותה אבל אני מפחדת מאוד שיש אולי עלי קרציות יש לי שיער מאוד מתולתל ואני מפחדת אני לא רוצה להסתפר! מה אני צריכה לעשות בבקשה זה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע האם יש בקניון הזהב שבראשון לציון H&M או FOREVER 21??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שבחורה רושמת למישהו בהודעה.. תמשיך עם הסטוצים הארוכים שלך ניראה לאן תגיע.. זה אומר שהם שכבו? או שזה לא אומר שהיה בניהם משהו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מימדיון vs שפיים מה עדיף ולמה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתם פעם משהו באייבי? אם כן, מה קניתם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה בערך פדיקור אצל קוסמטיקאית? וכמה עולה פדיקור אם אני עושה פרנץ'??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם נגיד אני שותה רק שמפניה ויין, אז ששואלים אם אני שותה להגיד כן? זה נחשב? (20)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר תוכנת צילום תמונות טובה למחשב?. תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח למטוס שמסיעה נוסעים (מטוס רגיל) לעבור את ישראל מהצפון לדרום כלומר את כל הארץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ראיתי עכשיו את הסרט LOL שהוא אחד היפים והיה שיר שקייל שר, איך קוראים לשיר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר להשתמש בעיפרון שחור במקום איילנר כדי ליצור מעל הריסים את הקו היפה הזה? אין לי איילנר אפשר עיפרון שחור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לצבוע תשיער וחשבתי לצבוע את השיער ככה כמו בקישור.. מה דעתכם יתאים לי? ולא הצלחתי לשים עוד קישור אז תיכנסו לפרופיל שלי..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביום ראשון אני הולכת עם עוד כמה חברים מהשכבה למסיבת הפתעה, של חברה ממש טובה מהכיתה.. ואני לא יודעת מה לעשות עם השיער... ומחר אני מסתפרת קארה ארוך... מה לעשות עם השיער? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה חברת לקים הכי טובה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי שראה את הסרט "אמון" הוא מפחיד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמות מקוריים לאתרים (אבל לא כמו שוקו מסטיק וכאלה.) תודה רבה לעוזרים ♥?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "התקשרתי לידיד שלי ודיברתי איתו מהפלא והוא בחול. כמה זה עולה לי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצוא כפכף אויינס זול? אבל אמיתי.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הולכת לאילת ורוב הבגדים שליי אין נעליים מתאימות מחפשת עקב (לא גבוה) זוהר כזה טורקיז בערך... יש דבר כזה? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יוכל ארוחת צהריים ב10-11 בבוקר משהו כזה (רק היום) זה יהרוס לי את הדיאטה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מלון הכי טוב באילת לבילוי משפחתי? ( תגידו רק אם הייתם שם, ואתם מנוסים.. לא כי שמעתם ממישהו) - מובטח פרח לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הבגד ים הזה יפה לדעתכם? ומה ואיזהה צבע יותר יפה? מה שיש בתמונה או וורוד פוקסיה? תודה לעוונים http://www.cobra-fashion.co.il/product.php?prod=87&ref=innerpage&refVal=25?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, ראיתי כאן שאלה של מישהו שאמר שהוא בן 14 ומחפש עבודה ואמרו לו לך למקדונלדס, מקדונלדס באמת יקבלו לעבוד בני 14? אם כן אז אני אלך לשאול בשבילי.. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יעשה עגיל בטבור עד סוף החודש, אני יוכל להכנס לבריכה בחודש אוגוסט? תוך כמה זמן אני יוכל להכנס עם זה לבריכה/ים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מטר 55 כמה אני צריך לישקול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו היה פעם בקוקה קולה וילג' ויודע כמה זה עולה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 13. אני רוצה להוריד שומנים מהסנטר שמתחת לפה! איזה תרגילים יעזרו? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אכלתי הרבה והבטן שלי נפוכה, מה לעשות כדי שזה ירד עד מחר? בבקשה תענו לי אני חייבת עזרה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם עונים כשמתקשרים אליכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך המחליקי שיער של פיליפס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "רבתי עם חברה שלי כי היא גורמת לי להרגיש לא רצויה בביתה היא באה אלי הרבה ואני פעם ביובל.. אני מרגישה לא טוב עם עצמי! מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר בגיל 16 לפתוח חשבון בנק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש אוזניות beats בישראל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה משהו אחד, בנות, ים נועד בשביל להשתזף, ולהכנס אליו, כי הרי חם, אם כל כך חם לכן, מה הקטע להשתזף ולא להיכנס? ועוד הכי מצחיק, אתן בנות אם פן, ואם איפור, אני בת, ואני נכנסת לים, לא מאופרת הכי טבעית שיש. כי זה פאקינג ים, אתן מחפשות זיון שם? לא מבינה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה יש סנדלים חומות יפות אצבע או לא אצבע לבנות? ומה המחיר? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך במסיבות בת מצווה אני אכיר בנים ושהם ירצו בחברתי? ( אני ילדה עם אופי מאוד טוב ואני אוהבת את האופי שלי, אבל מבחוץ אני לא נראית הכי טוב בעולם, אני לא יפה ולא מכוערת.. ) שאלתי את זה כבר אבל לא עונים לי! בבקשה תענו תשובות מפורטות!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בנייה בציפורניים, יש לי תור למילוי ב-5.6, איזה לק לעשות? (עכשיו יש לי פרנץ' אדום ופסים לבנים), יש לי מסיבה ב-14.6 ואני לא יודעת מה לעשות בציפורניים ביום שלישי. תודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה כול כך את הבנות שדלוקות על הבנים הבלונדיניים, עם העינים הכחולות כאילו עם ישימו, לידי מישהו עם שיער שחור או חום חתיך, טיפה ערס - או מישהו בלונדיני חתיך הייתי מעדיפה את הלא בלונדיני מה רק אני חושבת ככה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש בבאסה, כי היום הולדת שלי יוצאת השנה ביום שישי הזה, אמא שלי אמרה תביאי את חברות שלך לבריכה (יש אצלי בבית בריכה ), עם פיצה אוכל וזה אבל אני לא רוצה זה נשמע מעפן נכון? כי אני כבר רגילה לבריכה, אבל חברות אף פעם לא באו אליי לבריכה, מה אני יעשה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "צבעתי לחום ואני רוצה שהוא יהיה שטני, לימון יעשה את העבודה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על השם הילה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לה גוף יפה? http://www.siz.co.il/view/gtmod0whimwq.jpg.htm?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, בקיץ אני עושה גשר אבל יש מלא דברים שאני מפחדת מהם... כמו עקירה של שתי שיניים! (לא שיני חלב) וזה מלחיץ אותי... כמה זמן זה עקירה? אני רוצה לדעת כדי לא להלחץ ולהעביר את הזמן... כבר עקרו לי שיני חלב.. זה אותו דבר? שב שלום?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הלבוש הכי נפוץ בקיץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי מקלחת איך הכי טוב לישון עם השיער הרטוב? כדי שיהיה חלק יותר?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על הילד הזה? קישור בתגובות..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזרחית או לועזית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לכל בעלי האייפון.. כמה עולה לכם השיחות והאסמסים והאינטרנט (החבילה) בחודש? ובאיזה חברה אתם? תודה רבה רבה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה עבודה אני יכולה לעבוד-בראשל"צ? אני בת 16 וחצי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להכין לאמא שלי ליכבוד יומהולדת שלה כוס ושיהיה כתוב עליה משהו.. כמובן שאני הולכת לחנות וידפסו לי את זה.. למישהו יש רעיון מה ליכתוב על הכוס? תודה מראש לכל העוזרים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ש לי מלא שחורים על האף, ואני לא מתכוון ללכת לקוסמטיקאית כי אני בן. מישהו מכיר איזה תרכובת שאפשר להכין ממוצרים ביתיים בלבד שיורידו לי אותם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מיצ"ב פנימי היום, בשעה 12, וכל המשפחה בבית היום, אף אחד לא הלך לבצפר. אז ללכת? להישאר? אני ממש מתלבטת.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבא של לק הכי באופנה..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת לעיר ואני לובשת מכנס קצר גבוה קצת, כפכפים וגופייה צמודה ורודה ובאזור של החזה יש ריצ'רץ' כזה, (מי שמכירה), איך זה בנות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אטרקטיבי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני משוגעת על צילום. הקטע הוא- יש לי מצלמה דיגיטלית משוכללת- לא מיקצועית. אבל יש לי תמונות יפות מאד. הייתי רוצה לשתף אותם ולשמוע חוות דעת. ניסיתי לחפש אתרים כאלה-אבל כולם לצלמים מקצוענים. מכירים אתר כזה- לחובבנים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהו החג \ חופש הבא? עוד כמה זמן, וכמה ימים חופש.. תודה לעונים, ובוקר יפה (-:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש אוטובוסים ביום העצמאות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא בא לי ללכת היום לבמות חצי מהחברות שלי נוטשות אותנו כי יש להם חבר'ה משלהם והם לא כל כך רוצות שנכיר אותם. ומה אני ישאר ע - ילדה אחת? זה גם משעמם גם צפוף, וגם מעצבן מה אני עושה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 17. חולצה לבנה נופלת עם ציור יפה כזה וקצת נצנצים עם ג'ינס כחול גבוה איך זה להיום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לפירסינג שעושים באמצע האף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אמא שלי לא מוכנה לתת לי כסף להסתובב עם חברים היום בערב יש למישהו אולי דרך לשכנע אותה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה גם בנות שלא הולכות עם שורטים וג'ינסים קצרים?-_- ולא מתוך כפייה אלה מתוך צניעות, לא בהכרח דתיות אבל גם דתיות.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה כדאי לי ללבוש היום בערב שימלה ורודה אדמדה או שימלה לבנה עם נקודות שחורות? (זה אותה שימלה רק בצבעים שונים )? בת 14?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לבנות- כדאי לי לשים מחר לבית ספר טייץ שחור, חולצת בית ספר (תציעו לי צבע), נעלי בובה בשחור סגול כהה כזה, וקרדיגן אפור? תודה לעונות ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יש היום צפירה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן נגמר הלימודים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאן אתם הולכים ביום העצמאות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי שעשתה דיאטת הרעבה, כאילו ל לאכול פחממות ומוצרי חלב, בעיקרון לאכול רק ירקות.. אפשר לדבר איתה? ייש פה מישהי כזאת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות מה כדאי לי מחשב נייד או פינת איפור כזו לבנה מהממת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עוד שבוע טור לאורטודנט. מה הוא אמור להגיד לי? יש לי רווח בשיניים ואני חושבת שאני נורא צריכה גשר. אז עם אני רוצה הוא יכול לעצור אותי? עם יש כאן מישהו\ מישהי שיש להם גשר אז בואו לפרטי.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמתי עדשות והעיניים שורפות לי ואני דומע.. יש לי אותם בערך חודש אבל היו ימים בחודש שלא השתמשתי בהם. יש מצב שנגמר להם התקופה ובגלל זה כל כך שורף לי ואני דומע? דחוף...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בריכה בבית, עכשיו בבוקר אני רוצה להיכנס לבריכה, פאדיחה כאילו להיכנס לבד? שום חברה לא יכולה מחר, רק היום מילינו אותה, כאילו שמנו מזרונים, אבל עדיין פאדיחה כי הסלון מול הבריכה ויש תריס ענק שקוף כזה, מה לעשות? מה אתם הייתם עושים? אני רוצה להיכנס?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה מחר להשתזף בגינה בבית שלי, זה לא פדיחות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יכול להביא לי קטלוגים של בגדים יפים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביום העצמאות (26/4) יש אוטובוסים בערב? ויום למחרת? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, רציתי לישאול אם קרם להסרת שיער כואב ואם הוא גם משאיר קוצים כאלה כמו בגילוח, וגם תוך כמה זמן יגדל לי השיער מחדש. (נגיד גילוח תוך יום-יומיים השיער גודל מחדש אז תוך כמה זמן זה גודל) ואם אפשר, שהתשובות יהיו מבנות שניסו קרם להסרת שיער תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נורמאלי כשאני שומעת את השיר When You're Gone של אבריל לאבין, אני מתחילה יש לבכות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזאת שאלה מטומטמת, אבל תתיחסו ברצינות - אעך לגרום לעצמי להיות רעבה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אך הם עושים את התמונות הזזות האלה? O__O ( כמו זאת ): http://25.media.tumblr.com/tumblr_lsakusyjbH1qltbuoo1_500.gif?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי מחפשות עבודה (אני בת 16 כבר והיא תיהיה ביולי אבל יש לנו ת. ז), איפה אנחנו יכולות לעבוד? אתם מכירים מקומות שמחפשים עובדות? זה ממש יעזור לנו, אנחנו מת"א?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזון שמגדיל את החזה - שאלה מוזרה אבל, איך אפשר להגדיל ת'ציצי? משהו לאכול או לא יודעת שיגדל קצת..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו, מי בידיוק צילם את התמונות בשואה? ולמה הגרמנים נתננו לצלם בכלל...??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מותר להכניס לצבא מחליק לשיער??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי גירוד בלתי פוסק ביד ובכף היד מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות חלק תחתון של בגד ים בצבע שחור עד 50 ש"ח (חוץ מדנה)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי בת 15 1.66 ושוקלת 45.. מה אתם חושבים? שמנה/רזה - גבוהה/נמוכה? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה או מי זה דרלינג??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גיל נורמאלי להתחיל לקיים יחסיי מין? כאילו.. באיזה גיל מינימום חח:$?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שעה יוצא החג ושבת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אתמול הייתי בלונה פארק עים חברות, ועלינו על המון מיתקנים! וגם אל המיתהפכים והבלאק ממבה, אחרי שעשינו את המיתהפכים ועוד כמה מיתקנים, היה לכל החברות שלי כאב ראש ואני היחידה שרציתי לעלות עוד ועוד, ולא הייתה לי בחילה ולא כלום. למה זה ככה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לי שמתחילים ללמוד מיום ראשון זה נכון? עם כן אין מצב שהילדים מהעיר שלי ילכו לבית ספר כי יש לנו מימונה ביום ראשון.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני מחפשת רעיונות ליציאה עם חברות מחר ביום שבת. יש רעיונות? באזור נתניה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר למחוק טיפקס מתיק? תיק גב כזה מבד, תודה לעונים זה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לדעת שוטף אנגלית? רצוי ממי שהדרך שלו מניסיון עזרה לו.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "המימונה בראשון בערב או בשבת בערב (מחר בערב)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים שירים יפים באנגלית אתם יכולים להביא לי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כל כך לא רוצה לחזור לבית ספר. מי איתי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 16, האם כדי לי להוציא פנקס עבודה? אני צריכה למצוא עבודה או שבמקום שאני מוציאה מוצאים לי עבודה? תודה לכולם על העזרה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שירים יפים באנגלית? (לא רוק ומטאל )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום התקלחתי אז בקיצור איך שסיימתי להתקלח הרגשתי לחצים אדירים באזור הלב והחזה ולאחר מכן, התחלתי להרגיש שהגוף שלי נהיה כבד, והייתי חצי מעולף, איך שיצאתי מהאמבטיה הרגשתי את כל העולם מתהפך וסחרחורות אדירות מישהו יודע אולי מה זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להמליץ לי ולהגיד לי איזו חברת מצלמות טובה יותר? Nikon או Canon??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזנ LOL??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני פרסמתי וידיאו שבו אני סתם עושה צחוקים ושטויות ביוטיוב, ומה שקרה שאני וילד מהכיתה שאני והוא רבים- פרסם אותו, ועשה ממנו צחוק. ניסיתי למחוק אותו, אבל שכחתי את השם משתמש וסיסמה! עזרו לי, בבקשה! מה אני עושה במצב כזה?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי דג קרב כמה פעמים בשבוע צריך להאכיל אותו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "להיכנס להתקלח עכשיו או לא? אני מלוכלכת אשש אבל מאוחר?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תקשיבו מה לעשות ידיד שלי וחברה שלי עושים פה גלגלונים, על הרצפה ומשתגעים ואני לא יודעת מה לעשות!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ממתי אתם חוזרים לבית ספר ראשון או שני??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה כוסות מים מומלץ לשתות ביום? וכל כמה זמן בערך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "פליז מישהו יכול להסביר לי איך עושים רינגטון באייפון אבל של שיר שאתה רוצה? נתנו לי מדריך ואני לא מבינה כלום...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מוזיקה אתם מעדיפים מזרחית או אנגלית? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד לק? אין לי אצטון. תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם הזמנתי משהו ביום חמישי (מהארץ!), וזה שלושה ימי עסקים, מתי זה אמור להגיע? בבקשה תענו!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אומרים תמיד שבנות צריכות לשקול פחות 10 מהגובה שלהם? זה לא תקף לכל הבנות. כי המשקל שלי והגובה שלי אותו דבר ואם אני אוריד עוד 10 קילו אז אני ממש אצא אנורקסית אני דיי רזה אבל המשקל שלי גדול אני 1.55 ושוקלת 55.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני חדשה במשחק הזה באייפון draw something ורציתי לדעת מזה אומר שליד שם של שחקן כול שהוא, מופיעה המילה nudge או משהו כזה? תודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מלפפון חמוץ זה חמץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "סופרלנד או לונה פארק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כאשר רק קמים מהמיטה ישר אוכלים ארוחת בוקר או שצריך לחכות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשרי לעשות גשר רק על שני שיניים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה הכי דחופה בעולם - פסח או פורים -??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לשכנע את הורים לעשות עגיל בטבור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי על השער קרם לחות.. ואני ממש רוצה לעשות מחליק.. אז אני יכולה לעשות מחליק למרות הקרם לחות על השער? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר להשיג מכנס מחוייט שחור בגזרת סקיני (ולא רגל ישרה או מתרחבת)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גיל הכי טוב להתנשק צרפתית כאילו מהגיל הכי מאוחר לנשיקה.. לדעתכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם ישנים מעט אז שורפים יותר קלוריות.? ומסייע להרזיה? (לתקופה קצרה כמו -שבוע)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות עגיל בטבור בקיץ, אבל שמעתי שחודש אחרי שעושים עדיל בטבור אסור להכנס למים מלוחים\מים של בריכה. זה נכון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לקום מאזעקה.. -,- למי היה הרגע אזעקה?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני הולכת לעשות עכשיו גר בשיניים ואני רוצה לדעת אם בזמן שעושים את זה זה כואב, או אחרי ואיך אוכלים עם זה ומצחצחים שיניים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברה שלי יש שער שחור חלק... והיא רוצה לעשות גוונים בלונדיני.. וזה לא יהיה יפה על שער שחור, והיא מיתקעשת, מה דעתכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה עידה יובל דיין??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה קולוריות הורדתי בשעה וחצי של הליכה מהירה ומתקני כושר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע יותר יפה לרהיטי חדר לבן או שמנת?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להשיג חולצה מכופתרת משובצת לנשים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מתיחות אני יכולה לעשות ל1 באפריל? לסטטוס..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חזה עוף מטוגן בשמן זית + 3 כפות קוסקוס (בלי שמן ומלח) + סלט (מלפפון, עגבנייה, גמבה צהובה, גזר, בלי מלח ושמן, עם לימון) - זה בריא לארוחת צהריים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תציעו ליי רעיונות לבגדים לליל סדר?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם מכירים את הימים המגעילים האלה שאתם פשוט מבואסים כל היום.. אני באמצע יום כזה: (?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "להחליף את הפוך לשמיכה קיצית? זה מתאים עכשיו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע עיניים הכי יפפה לדעתכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי רעיון משהו פיקנטי כזה לעבוד על חברות שלי.. (בגלל יום השקר)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מתקשרים בתור מספר חסוי? אני יודעת שעם *43, אבל איך בדיוק? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תביאו לי שמות של חנויות, כדי לקנות חולצות יפות שאפשר לשים עם חצאית צמודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר בריא לשתות מים קרים או חמים? והסבר. תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעבוד על חבר שלי על ה 1 באפריל? בת 15?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילדה: אני לא אוהבת אותך יותר אני רוצה להיפרד. ילד: יש יש סוף סוף אמרת את זה פחדתי לפגוע בך יא מכוערת. ילדה: אחד באפריל יא מניאק מצחיק, לסטטוס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להגיד לאמא שלי שאני רוצה ללכת לסדר גבות ולעשות טיפול פנים? אנחנו קרובות יחסית אבל לא מדברות דברים כאלה. ואני ממש רוצה היום כי בכוונה, לא ניקיתי כזה את הגבות בשביל שיהיה יותר טוב.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי ואנלי מה לעשות... אני רוצה למרוח לק אבל אנלי שמץ איזה:S איזה צבע כדאאי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמו לי גשר בשיניים, בנתיים בלסת העליונה ויש לי חבר וביום השלישי של הגשר התנשקנו אני והוא ולא כאב כלום, היום שמים לי למעטה (בלסת התחתונה) ומחר אני וחבר שלי נפגשים, אז סביר להניח שנתנשק, האם יכאב לי? בת 15?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות חסוי באייפון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אומר השעות הקטנות של הלילה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי מקום מצחיק צ׳אק אין?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צרודה, מה יכול לעזור כמה שיותר מהר? בלי איזה תרופות מגעילות, משהו שיעבוד מהר ( בת 16 )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן מחליפים מצעים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מתחיל פסח??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמות לכלבים? בן, לבן עם אוזניים חומות?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל פעם אחרי שאני שוטפת את הפנים עם סבון פנים, העור שלי נהיה יבש. כדאי לשים קרם פנים אחרי כל שטיפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על הכינוי שלי? אל תמחקו את השאלה בא לי לדעת?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה כבר לקנות בגדים לערב חג מה כדאי? בת 16.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מה זה " אף סולד " תודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאיזה שפה אתם יותר מתחברים? ספרדית או אנגלית? ומה מועיל יותר בכללי (בארץ ובעולם)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרגע נפרדתי מהחברה הכי טובה שלי.. האמת שזה דיי כאב לי, לא חשבתי שזה יהיה ככה.. איך להתגבר ולא לחשוב על זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שכונות מוזנחות או מוזנחים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לעשות עגיל בטבור ואימא שלי מסכימה לי, אבל הרבה אומרים שזה מסוכן, ושזה יכול להקשות בלידה. מישהו יכול להגיד לי באמת מה הסיכונים בזה ואם זה באמת יכול לעשות בעיות בלידה, ומה מידת הכאב מ 1 עד 10??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "השעה אחרי השינוי לשעון קיץ - מה השעה עכשיו? למי שלא יודע הזיזו את השעון. בגלל זה אני שואלת.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך יפה להתאפר לערב פסח אבל לא מוגזם (בת 14)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לעבוד בסופר פארם או במקום אחר כעוטפת מתנות? בת 15 וחצי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בבוקר קמתי והיה לי מין פצעון לבן כזה צמוד לשפתיים, מזה? ואיך אפשר להעלים את זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שבוע הבא אני נוסעת לקיריון לחנות טופ- טן לקנות בגדי ים.. השאלה היא אני לא יודעת איזזה מיד לקנות כדי שיהיה טוב לקיץ. מידת החזייה שלי היא 70B מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ללבוש? חצאית שחורה נפוחה אם גופיה תכלת נעל בוובה או גינס גבוה וכאלה ליצאה אם מישהו שרוצה להכיר אותי הוא בן 16אני 15 אנחנו ניפגש בלונה פארק! מה ללבוש.?/?/?/?//?//?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי, אני לא יכולה אני לא יודעת מה לעשות ואני לא מפסיקה לבכות אני פוחדת מהקיץ שהולכת להיות מלחמה עם איראן, אני גרה במרכז ובחיים לא חייתי בזמן מלחמה וחוויתי טילים, ועוד טילי סקאד שהם ענקיים, אני פוחדת שמישהו ממשפחתי ימות או אני, מה לעשות תעזרו לי!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איך להיפטר מצלקת של עגיל בגבה די זה מכוער עזרה בבקשה בבקשהה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה המשקל התקין לילדה בת 15 גובה 1.60 - 1.65??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון יש תשיר של הבלאק אי פיס The Time? אז אתמול היתי בחתונה והיה לזה רמיקס מגניב כזה כמו פופקורן לא יודע איך להסביר ולא מצאתי ביוטיוב, למי יש אותו? תודה וחג שמח ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמי ארבע זה טעים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה BBF??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר יפה לבנות עגיל בטבור או בלשון..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני מעוניינת לרכוש באורנג אייפון, ולעשות חבילת ORANGE CLEAR של 850דקות שיחה,850 אסמסים, ו1GB אינטרנט. האם משלמים גם על החבילה וגם על האייפון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזו עדות יש הכי הרבה בארץ? חוץ מרוסים ואתיופים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאומרים לך שאת דומה לאמליה אטיאס זה מחמיא? ואיך את אמורה להגיב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים, כדאי לי לקנות את התה הטיבטי הזה שאומרים שהוא עוזר להרזות? הוא יכול לגרום לי לנזק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה קולוריות יש במנה פלאפל ופרוסת עוגת אגוזים בערך כמה זה? בת 14?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לילדה מהכיתה שלי מחר בת מצווה.. ואני לובשת גופייה לבנה שבצדדים יש תחרה ויש קצת בגב.. חצאית גובהה צמודה שחורה נעלי פלטפורמה שחורות ואני מתאפרת ועושה ביביליס.. יש משהו שאני צריכה להוסיף..? ותגידו אם זה יפה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי תמיד מלא נוזלים באזור הנרתיק, ושאני נוגעת בזה זה כמו גלי כזה מגעיל... אני מפחדת, מה זה? (בת14)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ואימי רוצות לטוס השנה לחופשה באירופה. אנחנו מתלבטות מאוד ואין לנו מושג לאיזו מדינה לטוס.. היינו כבר באנגליה, צרפת, איטליה ורוסיה. תמליצו לי על מדינות שמתאימות לנערות וכיף לעשות שם קניות כמו לונדון לא מקומות שכל מה שיש בהם זה נופים והרים כמו שוויץ.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה חנויות אפשר לקנות שמלה יפה לליל הסדר? בת 15, תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה בסדר לאכול לפני פעילות גופנית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה תאריך לא אוכלים חמץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שירים טובים לנסיעה **לא מיזרחית**?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לגרין דיי שיר אחד *ממש* מפורסם.. מישהו יכול להביא אותו? או לפחות מה שהוא חושב שזה השיר הזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אכלתי מלאא ב 3 ימים האחרונים ואני מרגישה מלא בחילות.. וגם נפוחה, אם מחר אני אוכל מלא מלפפונים זה יעזור? כי המלפפונים מנקים את הקיבה (תשובה רק ממי שמבין בבקשה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה שם של חיה שלא מדברת או מתקשרת - אולי חיה שמתקשרת בעזרת דברים אחרים, אבל חיה שלא מוציאה קול מהפה. יש כזאת? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר אם אני שומע בזמני הפנוי את השירים הקלאסיים של הסרט "מלך האריות"? אני פשוט מאוד אוהב אותם. אני בן 17 חח ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח לאכול להיתעכל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הצילו! התמכרתי לשיר, הוא לא יוצא לי מהראש אני שומעת אותו בפאלפון ובמחשב ובMP3. ואני לא יודעת איך להוציא אותו מהראש שלי! איך מוציאים אותו? ואל תציעו לי לשמוע שירים אחרים כי ניסיתי כל שיר שאני מכירה וכלום לא עוזר לי!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה כדאי למסיבה? מחליק או בייביליס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בדיזינגוף סנטר יש את החנות TOPTEN נכון? ויש בחנות הזאת בגדי ים נכון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול ליכתוב לי במה עוזר תה טיבטי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש מתכון קל למילקשייק גג 20 דקות?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישו יש אולי איזשו מתכון למנה אחרונה אם ליקר שוקולד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה חנויות אפשר לעשות שופינג? אבל שיש בהן בגדים יפים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי סדר פסח??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מצלמת canon eos 550d ועדשת קיט 18-135, אני מעוניינת לקנות עדשה טובה יותר מסוג טלפוטו איכותית אבל לא יקרה (עד 2000 שקלים)... אני אשמח לקבל הצעות והמלצות!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להשיג פדים לבית שחי? (פדי זיעה) יש בסופר פארם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה בטוח לתת פה לבנים מספרי פלאפון? כי הרבה מבקשים ממני פה ואני מפחדת לתת..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בהיתיעצויות לא ניתן לתת פרח??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי, אני צריכה שירים חדשים ויפים (בלועזית), תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם אומרים שכדאי לי מתתנה לבת מצווה איפד 3 לחבר לו מקלדת רמקולים ועכבר ויהיה לי כמו מכשב ט'ץ?. (יש לי כבר איפון 4S)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה עגיל כדי לעשות הליקס או נזם חישוק?: יש לי לוב רגיל בצד שמאל, ועשיתי כבר הליקס פעם אבל הייתה לי גולה אז הורדתי. (בן 15)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הייתי פריקית שנתיים, ואחרכך אמרו לי שאם אני ימשיך, לא יהיו לי חברים יותר ולאנשים יהיה קשה להתחבר אליי, לקח לי שנה לנערר מעלי את הסטיגמה.. ועכשיו אני רוצה לחזור לזה, אבל אני ממש פוחדת מהתגובה. כלומר אני רגילה פיתאום אני יחזור להיות פריקית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתאמן ברציפות כבר יותר מ3 חודשים על כפיפות בטן. ואין תוצאות. למה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חור בשן יכול להעלם, כלומר לאחר שמטפלים בו השן יכול להתאחות או משהו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לצאת יפה בתמונות? יש כאלה שזה טבעי אצלהם.. מה לעשות חוץ מלחייך? עם השיער וכאלה..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני משנה את החשבון של ה whats-app בפלאפון יד שנייה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם אומרים שעגיל בגבה בצבע זהב יפה לבנות? תודה לעונים...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת לקנות השבוע בגדים, אבל אני לא יודעת איזה לקנות קיץ או חורף? מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם הלובלו הדובדבן גם ליובש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות, לעשות גבות זה כואב? איפה עושים אתזה? כמה זה עולה? תודה לכול *העונות* XD?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין לי נעלים לאירועים ובגדים כ'כ.. איזה "סיגנון" אתם ממליצים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני לובשת הרבה בגדים בשביל להזיע אבל אני לא עושה פעילות גופנית, אבל אני עדיין מזיעה, אז אני מורידה שומן? כי זיעה = שומן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היופי מתייפה עם השנים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "פעם הייתי עושה כל יום מחליק, ולפני כמה ימים הסתפרתי, גזרתי את כל השיער השרוף שהיה לי (יש לי עכשיו שיער קצת לפני אמצע הגב), ואני רוצה לטפח אותו... מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחותי הקטנה תפסה אותי ואת חבר שלי באמצע לפני שבוע ומאז היא מאיימת שהיא תספר להורים ואבא שלי מזה קשה בדברים כאלה הוא בכלל לא יודע שיש לי חבר הוא לא מסכים לי אם הוא יידע מזה הלך עלי מה אני עושה איתה?. היא בת 12 וחצי..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה לעשות טיול בת מצווה עם אבי חשבנו על טיול מאורגן לפריז ולונדון בחופשת הפסח. אני אישית מאוד אהבתי אך הוא היה יקר. למי יש רעיון לטיול בת מצווה מאורגן שהיה משהו בסגנון של פריז, לונדון, הולנד... משהו לא יקר תודה מראש לעונים... (עדיף בחופשת הפסח).?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "המשפחה שלי ואני רוצים לנסוע להר הגלבוע. אולי אתם יודעים אם אירוס הגלבוע פרח כבר? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא שלי תמיד הייתה עושה לי רוטב לבן כזה, עם שרימפס, רק שכחתי איך עושים אותו, יש מישהו שיודע??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה טומבוי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע במקרה ממה נובע הערפל של הבוקר, זה נשמך כמה ימים כבר ומבעד לחלון הכל בצבע לבן, אז כדי לי לסגור חלונות או אין צורך כל עוד, זה לא מזוהם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף נמאס לי לעבור ברחוב ולראות חברות של בנים מסתכלים עלי שעה ומחייכים עלי, ולא עושים כלום: ( כיאילו אני רוצה, שתחילו איתי: ( זה מבאס!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן ט''ו באב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות אוהבות ליצנים? כאלו שעושים שטויות כדי למשוך תשומת לב כל הזמן? בכל רגע... (בן 17)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לרזות עד הקיץ ברגליים, מה אתם ממליצים לי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חוגגת עם המשפחה יום הולדת ביום שבת, בלונה פארק ובני דודים שאני מאד אוהבת לשחק איתם לא יכולים לבוא כי אבא שלהם עובד. איך אפשר שהם יבואו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה עוגה הכי כדאי לי להכין? מה הכי פחות משמין? אני שמה קישורים בתגובות. תודה ויום נפלא?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנשים ממש משעממם לי תנו שמות של סרטים יפים כמו יש לה ביצים אני בת 15 חח תודה תודה לעונים ♥ /?/?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לצבוע לבלונד בקיץ (יש לי שיער חום אגוז) ואני רוצה שהוא יהיה כמו של רייצ'ל מ"חברים שזה פסים יפים כאלה... מה להגיד לספר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי אפשר כבר ללכת עם קצר? עוד הרבה זמן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה בית קפה הכי שווה לקחת את אמא ליום הולדת שלה.. ואיפה הכי זול?! וכמה יצא לי ארוחת בוקר זוגית?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מסתיים הלימודים בחטיבה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה ""משחקי הרעב" זה סרט או סדרה? והאם זה מומלץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה להכחיש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר טוב כפיפות בטן מהר או איטי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי בטעות שברנו למישהי את הפלאפון, ואני מפחדת מהתגובה שלה.. עדיין היא לא יודעת.. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה פעמים ביום צריך לחטא חור חדש באוזן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה "פריק"??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לחבר שלי\ (כמעט שבועיים ביחד) היה יומולדת ואני רוצה לחגוג לו, חשבתי לקחת אותו למסעדה עם סושי כי הוא ממש אוהב.. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מנקים לפסח ואת מה מנקים? ( תפרטו בבקשה )??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איזה צבעים של בגדים נחשבים לכביסה כהה? כחול ככה, אדום, אפור כהה, כמובן שחור... יש עוד משהו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף. איפה יש בגדי ים ממש יפים? איזה רשת של חנויות או את החנות עצמה...??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה עד פסח לפחות להוריד קצת את הכרס שלי אני, יכולה? ועם כן איך? תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה כל יום במשך שעה פלוס הליכה מהירה מאוד, ואוכלת נכון ובריא תוך כמה זמן אני יראה תוצאות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה "דומיננטיות"??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר את האתר של איביי? אפשר הסבר מאיפה משלמים כדי שיגיעו משלוחים לישראל והכל.. וכל ההסברים בבקשה (אפשר הסבר מיכם.) תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה דברים עוזרים לחילוף חומרים מהיר? אוכל, שתיה...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יתחיל הקיץ-קיץ האמתי של הים והבריכות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רבה עם חברה שלי על הדברים הכי קטנים בעולם.. יש סיבה מיוחדת שזה קורה או שאני, סתם מדמיינת? תודה על העזרה ( בת 14 וקצת.. ) ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לעזור לי מה יתאים ללבוש עם החצאית הזאת? היא שחורה טיפונת מבריקה, עם תפרים שחורים לאורך, ורוכסן זהב באמצע. אני לא יודעת מה יתאים עם זה... תודה לכם! http://www.myg.co.il/index.php?loc=see&pic=phpKIXgYn.jpg?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה להגיע בסוף שנה לממוצע 90 (כי אז אמא שלי הבטיחה לי שאני יעשה איזה משהו שאני רוצה.. לא משנה) ברבעון ראשון הייתי ממוצע 87, רבעון שני 88, רבעון שלישי 89! נשאר לי רבעון אחרון לשפר את זה וחסרה לי נקודה! איך לשפר? כבר ניסיתי הכל. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש אפליקציה באיפון שכל פעם כשאני עוברת 80% מהתוכנית שלי אז זה, עושה לי התראה או משהו? עם כן איך קוראים לה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי שאני מקבל מספר פרחים גבוה מה קורה? זה נאמני סטיפס או עונה בכיר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתיחה בלונה פארק - אני נוסעת עם עוד כמה ללונה פארק. יש מתיחה טובה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קנו לי אייפון 4.. ואני חייבת לשאול.. מזה וואט אפ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיפה קונים את כובע נו-יורק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות בגדי ים שלמים אבל יפים, אין בעיה עם מחשוף גדול באמצע? (בת 14 וחצי )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכנתי פסטה אבל לא בא לי רוטב עגבניות וגם לא שמנת. מה להוסיף לזה בשביל שזה יקבל קצת יותר טעם? אני אוכלת את זה עם שניצל צמחוני... תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שערות בכל מקום אפשרי בגוף! אני לא מצליחה להוריד בשעווה ובגילוח זה חוזר אחרי יום... אין לי כסף לקוסמטיקאית איך אפשר להוריד ושיהיה זול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איל אני יכול לעלות לקיר בפייסבוק תמונה ישנה מהאלבום לקיר?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידיד שלי בקש ממני תמונה שלי עם בגד ים, בהתחלה לא הבאתי.. ואז הוא שכנע אותי וזה אז נתתי.. אחרי כמה זמן הוא שולח לי הודעה ואומר" גמרתי בזכותך תודה" מה הכוונה? מה גמר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני צריך את כל השירים שהולכים עכשיו.. במסיבות! תודה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "Whats up זה מה קורה ומה חדש? שני הפירושים האלה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה גיטרה קלסית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מתי תצא פריצה לאייפון 4s לגרסה 5.1? תודה מראש?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את השם של השיר החדש של מדונה זה הולך בערך ככה: "auv madonna y-o-u you wanna"?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש שירים באנגלית? כל דבר יעזור...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לבדוק אם הוא מקנא..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממשפחה דתייה ואני רוצה לחזור בשאלה בגלל סיבות אישיות. זה רע? או שזה בסדר? אני לא רוצה להרגיש אחר כך חרא עם עצמי.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, איפה מוכרים באזור הצפון בגדיי ים כאלו? http://etsy.me/epvmFV?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בן 16 ובת 13 זה מוזר בתור זוג??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מזרק שוקולד מפלסטיק שהשוקולד טיפה התקשה בו וקשה להוציא אותו, אפשר לחמם אותו במיקרוגל כדי שהשוקולד יהיה נוזלי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על השם- ליגל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר אני נוסעת לסופרלנד, ואני מפחדת לקחת את הפלאפון ( גאלקסי) כי אולי יגנבו לי אותו ( ואני לא הולכת להשכיר לוקר). מה לעשות? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מספר שעות השינה שגובהים - כמה שעות צריך לישון כדי לגבוה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קוראים לי שושנה מאירה והשם משפחה גולדן, אני מאוד אוהבת את השם, כבר מאז שאני קטנה, בגלל זה כולם קוראים לי בשם המלא ולא בכינוי, אבל כל החברים שלי מוזר להם השם שלי וכל אלה ששואלים אותי איך קוראים לי עושים פרצוף כזה כשאני עונה, מה לעשות? אני רוצה משהו שאני יאהב?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "60 בלונים ליום הולדת של ילדה זה הרבה או קצת? בבקשה מי שעונה זה רק מי שקיבל, כזה סכום של בלונים ולא סתם מנחש.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "פגשתי מישהו חמוד באתר omegle מארה"ב ואני ממש מחבבת אותו.. החלטנו לקיים קשר בין יבשתי ואני קצת מתביישת לדבר איתו על כל הדברים המיניים וזה.. ניראה לכם שזה בסדר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יכול להביא לי צומח באות ה׳ וגם מקצוע ועיר באות ו׳??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יכולה להבין למה השואלים הפסיקו לתת פרחים? פתאום כולם מדרגים ולא נותנים פרחים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לקנות לחבר ליומולדת? (אני קמצן )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "סוכרית תרנגול על מקל משמינה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכלבים תמיד צריכים להישאר עם הרצועה בגרון? זה חובה? כאילו הכלבה שלי בלי זה, אבל רוב הכלבים שאני רואה הם עם הרצועה, אבל זה לא מפריע לכלבים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יחצנים מרווחים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הסרת שיער בבטן לנשים - זה אזור קטן מאוד אבל מציק... באיזו שיטה עדיף להוציא? עד כמה הלייזר עוזר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ניקוי אבק מלפטופ - איך מנקים אבק מלפטופ? תודה רבה ויום מקסים לכולם.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דברים שמשפרים ראייה ושמיעה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות אוהבות בנים ממש רזים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש WEHEARTIT כי אם כן אני ממש צרכה עזרה.. איך אני מעלה תמונות לשם? אני פתחתי חדשואני לא יודעת איך מעלים תמונה מי שעוזר לי מחזירה! תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש למישהו שירים קיציים כאלה? שירים שמתאימים למסיבה בסגנון הוואי? תודה מראש. ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש למישהו רעיונות למתנה ליומולדת של חברה טובה בת 15? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לנו להישאר צמודים למרחב מוגן וכולם מפחדים לצאת החוצה. למה אלטיזחן ממשיכים כרגיל גם באזעקה?!?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מישהו/י יודע/ת איפה אפשר לקנות שרשראות של להקות מטאל/רוק קלאסי? (חנות) להקות כמו gunz N roses או sistem of a down או avenged sevenfold??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יש לימודים בבאר שבע??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש בחור שמוצא חן בעיניי במשך חודש וחצי. הקטע שאני לא מבינה אותו. תמיד כשאני באה להגיד לו בוקר טוב, הוא עונה לי עם חיוך שואל מה קורה והכל ואז מיד נעלם, הוא לא מפתח שיחה. סוג של ביישן כזה. אין לו פייסבוק ואף אחד לא יודע את מיספר הטלפון שלו. מה עושים? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, תגידו לעשות פריסינג בשפה התחתונה זה כואב? אני צריכה לדעת כי אני רוצה לעשות, תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גיל אני יכולה לעשות פירסינג??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מצב שבגלל שרוב הזמן אני ישנה עם חזייה אז גדילת החזה שלי תפסק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מרגישה שאני לא עייפה ביכלל אז אני לא מצליחה להירדם.. אבל אני חייבת כי יש מחר בצפר.. יש לכם שיטות איך להירדם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יש לימודים בבאר שבע? ואני לא נרדמת מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "השירים החדשים ביותר באנגלית - מישהו יכול לתת לי שירים חדשים באנגלית? תוודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בשלושה ימים האחרונים אכלתי מלאא מלאא הייתה לי נפילת סוכר כזאתי, טחנתי כל היום מלא עוגות ואוזני המן.. אני מרגישה גרוע ושמנה.. איך להחזיר את עצמי למסלול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי יש פה תכשיטים של castro.. האם הם נהפכים לחלודים אחרי זמן מה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש אפשרות להוסיף שאלה שתופיע גם בסטיפס נוער וגם בסטיפס מבוגרים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יוצא פסח? בעוד כמה זמן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שיניים ישרות ומסודרות אבל הבעיה שהם לא צהובות ולא לבנות הם באמצע, אני מצחצחת שיניים כל יום פעמיים ביום, אני מצחצחת שיניים טוב ומשפשפת אותם חזק ולא עוזר כלום.. למישהו יש רעיון מה לעשות (חוץ מהלבנה)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה סטרייט??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים, איפה אתם קונים בגדים? ואם יש לכם מקומות עם בגדים יפים וזולים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה המזג גאוויר מחר? יהיה חם קר נעים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע נעליים מתאים לשמלה בצבע כתמתם-ורדרד (צבע לא מובן כ"כ)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מטען לאייפון, מישהו יכול להמליץ על חנות זולה ברמת גן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה לקנות משהו ב₪100 ואין לי כסף. אסור שאמא שלי תידע מה אני קונה… איך לבקש ממנה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזו שפה 'נוספת' יש באמריקה? הרי בעיקרון באמריקה מדברים אנגלית, אבל בבתי ספר איזה שפה הם לומדים (אנחנו לומדים אנגלית, איזה הם)? תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להפטר מכינים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחבבת בן ויש לו חברה. והוא אמר לי שלא כיף לו איתה והוא רוצה להפרד ממנה ושהיא מפגרת וזה.. אנחנו ידידים רגילים והוא הבן היחיד שאני אוהבת. והוא הציע לי, היום חברות להסכים או לא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט קיץ וכולם הולכים לבריכה, לים, רק אני לא יכולה לצאת! ביגלל שיש לי שיערות בבטן, מלא, והן שחורות ( אני בת ), אני בת 13 ואני לא יודעת איך להוריד אותם! עזרה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה עד איזה תאריך חופש פסח? תודה (=?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נכון שדגל של לונדון השנה באופנה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, עשיתי ביום שלישי עגיל באף.. עכשיו זה קצת כואב עדיין.. באיזור של העגיל.. זה נורמלי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי סחרחורת גדולה.. מים לא עוזרים, רוקנתי בקבוק שלם! מה לעשות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם בנים גם רוצים להכיר. מה הבעיה שלהם פשוט לגשת ולהכיר? פעם הם לא היו מפחדים כל כך... למה אתם בטוחים שתקבלו לא..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון שאני רק בת 13 אבל אני ממש חייבת להתחיל להרוויח כסף, אין לי מושג איך להשיג בייביסיטר או לעשות לילד שיעורים אין לי מושג איך לחפש, אני ממש חייבת רעיון.. תודה לעונים...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יגע הרבה בציצי אז הוא יגדל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מפחדת שהקוני הזה יבוא לישראל!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,, לפני יומיים קיבלתי כלב. זכר, מעורב: פינצ'ר עם כלב תחש (זה הכלב נקניקיה הזה P: ) אז ככה, אתמול עשינו לו חיסון, משושה ראשון, והוא היה ממש רגוע, אמרו לנו את זה, אבל עכשיו הוא ממש משוגע.!, והוא רק בן חודשיים, זה תמיד יהיה ככה? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "השם ''מילי'' זה שם יפה לדעתכם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "המותג "pull and bear" יקר ואיכותי? תודה רבה לכל העוזרים! ואיפה החנויות האלה נמצאות? (בישראל ובחו"ל-מדינות)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הפרצוף הזה אומר? O.O?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שתיתי קצת וודקה עם נסטי ועכשיו כואבת לי הבטן רצח! מה לעשות? ובאמת שתיתי קצת אפילו לא חצי כוס רק רבע כוס?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך פורצים אייפון 4s??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר שמות של סמטרטפונים טובים ולא יקרים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות ונשים- מה מוצרי הטיפוח הבסיסיים שלכן? קיבלתי עכשיו משכורת ואני רוצה לקנות לי כמה דברים לטיפוח ואיפור ואני לא יודעת מה צריך, תודה מראש, אם אפשר גם פירוט של איזו חברה אז בכלל מעולה. תודה רבה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מישהי יודעת איפה אני יכולה לקנות ג'ינסים לבנות רזות (מאוד)? אני בתת משקל (לא ממש הרבה) וכל הג'ינסים גדולים עלי.. אז מישהי יכולה לתת לי שם של חנות למידות קטנות? תודה מראש ופרח לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אומרים שהבחורות בישראל הכי יפות? ומי אומר את זה בכלל? אני שומעת רק את ישראל אומרת את זה..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט יש לי יום הולדת.. יש לכם רעיונות איפה לחגוג? אני רוצה לחגוג עם כל החברים.. ואני לא רוצה בבית ולא במקום מעפן?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם בפסח אסור לאכול חמץ לאורך כל החופש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, כשאני פותחת כרטיסייה חדשה (בגוגל כרום) מופיעים לי כל מיני מלבנים קטנים עם אתרים שנכנסתי אליהם, משהו יודע איך עושים שגוגל יהיה אחד מהם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי הרבה מאוד מחברות ריקות בבית. יש לכם רעיונות מה אפשר לכתוב בתוכן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ללבוש טייץ וסטרפלז זה זנותי למסיבה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, נכון יצא לפני כמה שבועות השיר נוסה נוסה... איך רוקדים אותו אמרו שיש ביוטיוב אבל לא מצאתי, מישהו יכול או מישהי יכולה לתת לי את הקישור? תודה מראש ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת לקשת בענן, משהו מה זה יפה, איזה איפור כדאי לי לשלב עם זה? תנו רעיונות, בנתים יש לי כבר אחד אבל לא צלליות בכל צבעי הקשת כי זה יהיה מכוער.. תודדה! ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום יש לי מסיבת פורים מה כדאי לי ללבוש? חצאית גבוהה וחולצה כזאת של מיני מאוס וגרביון או שמלה מעלפת עם גרביון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מאוהבת בשום בנים! (אנילא לסבית) זה יכוללהיות? אני בשיא של גיל ההתבגרות...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היה לי חלום על ילד אחד שהוא סוואב (סלב ברשתXD) אמ, ואנחנו בקשר של ידידים אנחנונ מדברים עכשיו.. כדאי לי להגיד לו שהיה לי חלום עליו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי שערות בבית שחי ולאף אחת מהכיתה שלי אין עדיין, אבל מלא שערות! ומחר פורים ואני עם חולצת בטן גופייה כזאת שאפשר לראות את השיערות, זה נורמלי אם אני יוריד בגיל הזה? בת 12?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה חולצה מתאימה לג'ינס גבוה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שיער יהפה מתולתל אבל הוא יותר מידיי נפוח ופעם הוא. לא היה ככה מישהו יודע אולי מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה לק יותר יפה שחור או כחול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אינבוקס? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה טוב לשים קרם לחות כשאני עושה פן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה הבנות פה חושבות שכל הבנים פה חרמנים? ובגלל זה הם לא מדברות הם אף אחד, אני מגיע לאתר כדי שהיה לי עם מי לדבר ובגלל זה אני לא יכול..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני מתחפשת לאיימי וונהאוס איזה איפור לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בטעות כתבתי בגוגל אות ס', והיה באפשרויות סיאנס ולחצתי ואז התחלתי איזה חצי שעה לקרוא על כל זה, עכשיו יצאתי מהחדר עים קוצר נשימה, הרגשתי נורא ואני הרי גרה עים סבא סבתא ואמא שלי והרגע, אכלנו ארוחת ערב ושיתפתי, אני יודעת שזו משפחתי והמשך בתגובות ובבקשה תעזרו לי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אליקס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע של מערכות יחסים בגיל הזה? כול זוג נפרד תוך שבוע גג, האם זה אמיתי?! עדיף לא להתאב בגיל הזה? ולמה אני עדיין לבד? זה ידיע לבד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר קישור לתוכנה טובה, פשוטה שקלה לשימוש שלא שוקלת הרבה לעריכת תמונות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היוש, להורים שלי יש בשבוע הבא יום נישואים, מה אפשר להביא/לעשות להם? ♥?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אדיש? למי הכוונה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר טוב איפון 4s או גלאקסי s2?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת לסנטה קלאוס בצבעים אדום ולבן ויש בה קצת שחור.. שזה החגורה.. איזה צבע תכשיטים יעני שרשרת צמיד טבעת עגילים וזה? זהב \ כסף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להגיד לי שמות של משחקים לאנדרויד למספר אנשים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות איך המחליק השחור של ווטלין??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בא לי להתחפש לנסיכה..! אבל זה נראה לכם תינוקי? ( אני בת 14 )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, השבוע הזה זה שבוע של הגשמים האחרונים? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מי שראה האח הגדול אתמול, ראיתם את ויקטוריה? איזה יפה השיער שלה נכון? כדאי לי לצבוע ככה גם? כאילו לעשות שהשיער יתבהר מהאמצע לאט לאט עד הקצוות? יש לי עור בהיר ואני בת 16 ותמיד רציתי לצבוע את השיער?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה גירבוץ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש בTO GO נעליי עקב אדומות עם נקודות לבנות ופפיון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חושבת על ללכת לעשות בוק דוגמנות בשביל להכנס לענף הדוגמנות. אני רוצה לדעת תגובות של אנשים שאני גם לא מכירה, בשביל לדעת את דעתם אם אני מתאימה לכך או לא. מי יכול שאני יישלח לו הודעה עם תמונה והוא יגיד לי אם לפי דעתו אני מתאימה לידגמון? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם שלחתי למישהו הודעה בצ'אט ואחרי זה מיד סגרתי את הפייסבוק, (השבתתי את החשבון ) הוא יוכל לראות את ההודעה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צובעת את השיער לסגול כהה.. ויש לי שיער בצבע חום כהה.. תוך כמה זמן בערך ירד הצבע? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש עכשיו מלא רוחות ומאוד קר, כדאי לי לצאת לריצה? בת 14?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה הכי כדאי לגור כשאני אגדל? רק לא ישראל..:-)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיות דוגמנית.. אבל אני מתביישת לבקש מההורים שלי לשלוח אותי לצלם בוק. אני 80 60 80 ואומרים לי שאני מהממת והייתי פעם בחנות והמוכרת אמרה שאני דוגמנית וכאלה.. ואני ממש אוהבת את זה ורוצה להתנסות.. מה אני יכולה לעשות? בת 15?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן פורים? וחופשת פורים? וכמה זמן היא תמשך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מחר אנחנו נשחק הגמד והענק... לא ממש הבנתי איך משחקים האם זה משחק של כמה ימים? או מה אפשר לשים בפנים. כל מיני דברים כאלה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת לבובה רוצחת, אני שמה חולצה שגדולה עלי בכמה מידות בצבע ורוד כאילו זה נראה כמו שמלה עלי אני עושה על זה קרעים עם דם וגרביון שחור וגם אותו קורעת קצת ונעלי פלטפורה, אבל זה נראה ריק מידיי כאילו פשוט, יש למישהו רעיונות, משהו שאני יכול להוסיף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל פעם שמחמיאים לי שאני נראית טוב, יש איזה ילדה אחת שתמיד אומרת לי: לכי ימכוערת יעקומה ישרמוטה! ואז היא באה אליי ומביאה לי בעיטה! אני פוחדת להחזיר לה וזה קבוע והמורים לא מתערבים כשהיא מרביצה.. אפילו לא דיברתי איתה! מה יש לה נגדי?! מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני וידיד שלי רוצים לעשות חולצה לטיול שנתי עם גרפיטי.. מה אנחנו יכולים לרשום באנגלית? (אנחנו כמו אחים.. סטלנים כאלה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן קייץ? ועוד כמה זמן חופש גדול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם לימודים זה חשוב מאוד בחיים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לטפל בציפורניים שלי? הם כול הזמן נשברות וזה מציק, מתקלפות ועוד.. (בת 14)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מקומות לקניית תוספות לפורים - איפה אפשר להשיג תוספות לפורים? לא משהו איכותי, ברגיל כזה. בסביבת בקעת אונו פתח תקווה וכאלה.. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אוכל מומלץ לכלבה בת שנתיים?, כל סוג של בונזו שאני קונה לה נמאס לה כבר אחרי המנה השלישית בערך, והיא כבר לא אוכלת אותו.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שאני יפה, אבל ליד בנות אחרות אני מרגישה ממש מגעיל, כאילו אני מנסה להיות כמוהן, יש לי פנים מדהימות וגוף, בלי להשוויץ אבל למה אני מרגישה ככה? ואני יודעת מה אני שווה יש לי ידידים ויש לי אופי...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי אייפד באנגלית מאמריקה... אני רוצה להפוך אותו לעברית, או לפחות שאני אוכל לכתוב בו בעברית, איך עושים את זה? וכמה זה עולה לדעתכם? תודה מראש!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי להתחיל לארוז לטיול שנתי - ביום שני יש לי טיול שנתי. להתחיל כבר לארוז או שאפשר מחר? ומה לקחת? תודה רבה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול הייתי בחרמון ונשרפתי מהשמש. הפנים שלי אדומות מאוד וזה שורף ומגרד! באיזה חומרים/משחות אפשר להשתמש כדי שזה יעבור יותר מהר? תודה לעונים D:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלטתי לעשות פסים כחולים בשיער, ויש לי במקרר רק קרם חמצן 9%. האם אפשר להבעיר שיער רק עם קרם חמצן ובלי אבקת העברה? (השיער שלי הוא בלונד כהה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה החורף הראשון שאני באמת סובלת מהקור הבלתי נסבל הזה! מתי לעזאזל החורף הארור הזה יגמר?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבוקדו זה פרי או ירק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לספר להורים שלי שאני צמחונית, בדרך הכי עדינה? הם לא מקבלים את זה וכשהם שמו לב שאני לא אוכלת בשר הם קראו לי פסיכית ורצו להעיף אותי מהבית.. בת 14?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני שמה שחור ואליינר, שחור בן קווי הריסים ואליינר, חברה שלי אומרת שאני בת 14 וזה מוגזם וזה הורס את הפנים, והיא טוענת שזה מתאים לגיל אחר אימא שלי גם אומרת שזה מתאים לגיל 15 וחצי ככה, האם היא צודקת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי זה פורים השנה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי יד רזה ואני רוצה לשים שעון אבל היד מאוד רזה, מה אני יכול לעשות כדי שזה יהיה יפה או שזה אמור להיות ככה? אני בן 17, ואם יש לכם מה להגיד לי על היד והשעון זה יעזור לי מאוד.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשבנות מפרסמות סטטוסים זה בדרך כלל מכוון למישהו נכון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה מוזרה ומטומטמת, אני ילדה עם כינים- ולפעמים אני מרגישה שכאילו מתי שיש לי כינים אני נהיית מקובלת וזה ומתי שאני עושה טיפול כינים ויוצאות לי הרבה אני פחות מקובלת. יענו כל כינה זה חברה. הגיוני או הכל בראש שלי? שאלה מטומטמת-ידוע, נסו בבקשה לא לצחוק ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות עונה בכיר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מין דבר כזה ששמים בשיער וזה עושה גולגול\אבועגלה בצורה ישרה מאוד ומתוחה, איך קוראים לזה? ומאיפה אני יכולה לקנות את זה? זה כמו ליפה כזאת.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "במבה מגדיל את החזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי מחליק, ורשום למעלה HI ולמטה LO... מה זה חזק וחלש? מה החזק ומה החלש?! עזרה דחוף.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 14 ואני שוקל 40 קילו, אם אני יעשה כל ערב 70 כפיפות בטן אני ירזה או ישמין? תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מתי פורים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כרוב זה משמין??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כובע לתחפושת מלחית - היי, אני צריכה עזרה, אני מתחפשת למלחית, אני תופרת שמלה, אבל אני צריכה להשיג כובע לבן שיש עליו עוגן זהב ואני צריכה 3 סמלים של עוגן שאני יכולה לתפור על השמלה (קטנים לא גדולים). האם אתם יודעים איפה אני יכולה להשיג בבקשה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בחופש הגדול עשיתי דיאטה, ועכשיו העלתי חצי ממנה, וגם בחופש בגלל, שרזיתי אז, הצרתי את כל המכנסיים ועכשיו, חצי מהמכנסיים לא עולות, עלי מה לעשות? יש לי 16 גינסים שכברשהיצרתי וכל 1, עולה כ400 שקל מה אני יכולה לעשות? אני גמורה ואבודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם מסטיק 5 אבטיח משמין??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם לתת את המספר פלפאון שלי לויבר (זה שואל בתחילה) זה בטוח? ויבר-תכנה שמדברים איתה בחינם מסמארטפונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחפשת שירים עצובים, אשמח לעזרה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש למישהו רעיונות להציע לי לתוכנה כמו פוטושופ או פוטושופ לא בתשלום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לשים שמלה לבנה בפורים לשים סרט ולכתוב עליו: מלכת היופי עאלק D:??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאן אפשר ללכת עם החבר? (לא סרט ולא קניון)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש טבעת אירית שאני מאוד מעוניינת בה, האם יש חנויות תכשיטים שמייבאות טבעות לפי הזמנה לארץ? אשמח לתשובה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לקחתי חומר משלשל לעצירות לפני כחצי שעה, האם יקרה לי משהו? לא היה לי עצירות... לקחתי סתם ככה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה יש לי ציפורנים ממש שבירות? נשברות תוך רגע...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שירים יפים באנגלית? קצביים, רגשיים, חלשים... כל דבר אבל שיהיה יפה! תוד רבה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איךאפשר לקשט את האייפון? יש לי אייפון 4 ויש לי מלא מלא מגנים.. אבל מתחשק לי לקשט אותו בצורה שונה... למישהו יש רעיון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עפרוןש חור מתאים לעינים ירוקות? אני שמה ולפעמים אני מרגישה שזה מכער אותי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי ומצאתי בבית קופסא עם חוטים, מחטים, כפתורים, סיכות ביטחון וסרטים.. מה כדאי לי לעשות איתם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בזמן האחרון ממש השמנתי (אני בוכה מילה) ובערך עוד שבועיים וחצי, יהיה פורים תחפושות וכל זה.. ואני ממש רוצה להרזות עד אז כדי להכנס לתחפושת! אז כמה אני יוכל להרזות במשך שבועיים וחצי? מה צריך לאכול ולעשות? וגם שזה הישאר ככה ושאני לא ישמין! תודה לעונים: D?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי ואני לא עייפה. רעינוות?:P (בת 14וחצי)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לאמץ כלב, אבל ההורים שלי לא מרשים לי... למישהו יש רעיונות לשיכנוע??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, עוד כמה זמן זה פורים כאילו מתי כל הגניים והבתי ספר דתיים יסודיים מתחפשים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עדיף לי, תחפושת הודית או אחות סקסית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כזה שיר?: אייל מה לקק לי את התחת. כי כולם אומרים שיש כזה ובחיים שלי לא שמעתי את זה. תודה לעונים זה דיי דחוף.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להתחיל ברכה, לחברה טובה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שאלה באייפון יש what's up? ואם כן איך כותבים את זה? כי הוא מראה לי שהכתב לא נכון וזה בחינם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה תחפושת עדיפה לדעתכם? אינדיאנית, מוסכניקית, אליס מארץ הפלאות, הלו קיטי, שלגיה? אם יש עוד הצעות אשמח לשמוע.. בכיתה ז'.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה להיכנס לפייסבוק שלי אז מישהו יכול לעזור או יודע איך לפרוץ לפייסבוק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וחצי, שוקלת 58 פחות או יותר, גובה 1.68. בבטן אני די רזה, אך יש לי ירכיים וישבן גדול. איזה תרגילים אני צריכה לעשות בשביל לראות תוצאות לפחות ב3 שבועות הקרובים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן צריך לאפות בורקסים קנויים (תפו"א) בחום של 200 מעלות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה יש לי קליפות בגבות? כמו קשקשים כאלה...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר בבקשה שירים יפים באנגלית? ואם אפשר קישורים עוד יותר טוב.. תודה רבה לכול העוזרים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר דוגמנות ציפורניים? אם כן לאיפה אני יכולה ללכת?! תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם בפוראבר 21 יש בגדים יפים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת לנערת הוואי, קניתי כבר את החצאית והשרשראות, אבל מה כדאי לי ללבוש למעלה- גופיית ספגטי לבנה או בגד גוף לבן או כל צבע/ משהו אחר? ואיזה נעליים? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך זה לסטאטוס לפייסבוק לשישי? "כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא, ואין בעולם דאגה כמו דאגה של אמא, ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא רק אמא שלך..."?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר להוריד לאייפוד4 סירי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לחגוג יומולדת? רק לבנות בגילאי 16-17.. ונמאס כבר מקריוקי וללכת לסרט.. איזה עוד רעיונות יש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כואבות לי הצלעות של החזה למה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "נשבר לי הציפורן באצבע של הרגל אז תציעו לי עצה בבקשה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 ונתלש לי העגיל באף אתמול וכואב לי.. כל האף ו יש לי אדום כל פעם שאני מנסה להכניס את העגיל כואב לי יורד.. דמעות (ואני שמה חישוק) מה לעשות תודה לעונים!.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני עושה הלבנת שיניים אני יכולה להפטר גם מריח לא נעים בפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות איזה שמפו ומרכך אתן משתמשות? האם אתן מרוצות? ועל מה אתן ממליצות? (מתולתלת)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה מחליק לשיער??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם השביתה נגמרה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה לתפור שמלה אצל שלומי דדון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באתר האוטובוסים bus.co.il כתוב שקו -301 לא עובד מחר. מישהו יודע למה? והאם זה נכון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה ויטני האוסטון מתה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אתם ממליצים לקנות אייפון משומש או שעדיף שלא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להחביא מבחן גרוע?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 12 ועדיין אין לי שערות בבית השחי זה נורמלי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה בבקשה טיפים לטיפוח ביומיום, להרגיש נקיה ומסודרת-בעיקר בבית הספר אבל גם בבית וליציאות. אני לא מתאפרת (עזבו חח אמא שלי והשטויות שלה) אז לא כולל זה.. בת 15?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הקלוריות במשולש פיצה עם פטריות - כמה קלוריות יש במשולש פיצה אחד של אמריקן פיצה עם פטריות, משולש בינוני לא עבה במיוחד? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איבחון שפעת - איך יודעים אם יש שפעת? אם כואב לי הראש, הגרון, הבטן והגב, זה יכול להיות שפעת? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לאכול לארוחת בוקר אם אני *לא* אוכלת דגנים, חלב וביצים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתנה לידיד ליום האהבה? לא משהו רציני, שהיה פשוט ויפה. אני שולחת את זה בדואר...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, החדר שלי צבוע בגווני כחול כל קיר צבע כחול אחר. לדעתכם זה נורמאלי או ילדותי מדי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לעשות החלקה יפנית ורציתי לשאול אם עוד כמה שנים אם אני ירצה לחזור לשיער הטבעי שלי, האם זה אפשרי? אני יודעת שאפשר לחכות שהשיער יארך אבל זה לא יהיה יפה חצי שיער חלק וחצי גלי...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי facetime באייפד 2. כל פעם שאני מנסה להתקשר למישהו אחרי שנייה הוא כותב לי השיחה נכשלה. מישהו יודע איך אני יכול להתקשר לאנשים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יאנה באמת מוסלמית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מזג אוויר הולך להיות בשבת הקרובה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מחר טיול שנתי ואני בחדר עם בנות שהייתי פעם חברה שלהן אבל רבתי איתן. אני לא יודעת אם כדאי לי ללכת או לא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עקירה כירוגית בלי גז צחוק עם הרדמה רגילה זנ כואב? ומה המחירים בכללית סמייל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה ללכת לשוק נגיד עוד שעה ואין מי שילך איתי חברות שלי כולם בלימודים. קייצר זה נורמלי ללכת לבד? כי יש לי לקנות כמה דברים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "השעה העדיפה להישקל בדיאטה - אני עושה דיאטה, השאלה שלי מתי אני אמורה להישקל? אני נשקלת כל יום ראשון בתחילת שבוע אבל יש הבדלים בין שקילה על הבוקר לשקילה בצהריים (לפני ארוחת הצהריים). על מה יותר נכון להסתכל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בא לי לראות סרט. יש משהו שאהבתם מאוד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לקנות חזיות עם מלא ריפוד+פוש אפ? חברה שלי אמרה שיש בשוק רמלה לוד בירושלים אבל איפה עוד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יודעים איפה אפשר להשיג חולצות של הלו קיטי במידה 18??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רק בת 12, וכל כך רוצה חבר! אני לא יודעת למה אבל אני יודעת שאני צעירה מידי.. כי זה לא רציני בגיל הזה.. יש למישהו רעיון איך להפסיק עם זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הורדתי שפם אם פינצטה. מה זה יעשה לי? את הכול הורדתי.. בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני כמה ימים קניתי מגפיים מחנות בגדים (lucci) ואחר כך שמתי לב-שיש להם ריח לא טוב. איך אפשר להעלים לגמרי את הריח המסריח של הנעליים? תודה רבה רבה לעוזרים.!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי גשר, ואני עומדת להוריד אותו תוך חודש בערך והשיניים שלי לא לבנות כול כך ורציתי לדעת אם יש איזה שהיא דרך להלבין אותן? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יום נורא יפה היום וההורים שלי רוצים שנצא לטייל איפשהו בצפון... למישהו יש רעיון לאן אפשר לצאת? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שלשום היה לי שיעור ספורט ומאז אני תפוסה ברגליים, כיצד אוכל לשחרר את זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביום הראשון של הטיול השנתי יש יומולדת לחברה הכי טובה שלי. נלון ביחד עם עוד חברה הכי טובה וחברה טובה של שלושתינו. אי אפשר להביא לה בלונים, אך אביא עוגה. יש רעיונות מה להביא עוד ומה לעשות שהיא תהנה? נ. ב: ההסעה יוצאת בשעה שש אז שיהיה לי מזמן... תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש למישהו מידע איך אני יכול לפרסם כתבות ביינט מעריב. וכל השאר... שבת שלום ותודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי פן שאני עושה לעצמי, איזה קרם כדאי לשים בשיער? משהו מומלץ וטוב! ואיפה אפשר להשיג וכמה? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ברכה לאחותי היא בת 18, יש לה יום הולדת עוד יומיים, ברכה מקורית ולא ארוכה מידי! תודה לכולם ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לדעתכם יותר טוב מוזיקה עברית/לועזית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ולפני שבועיים התחלתי דיאטה ירדתי בנתיים רק 1 קילו. ואני עושה מלא ספורט ואוכלת בריא (לא ממתקים ושטויות רק אוכל בריא). אבל אני לא יודעת מה לעשות... מה אני עושה לא בסדר ומה אני צריכה לשפר... אני בגובה 163 ושוקלת 62?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, תמיד יורד לי מין נוזל כזה מאיבר מיני, לא יודעת מין משהו שקוף/לבן כזה קצת זה מופיע אחרי איזה 5 דקות, גם אחרי שאני מנגבת את איבר מיני... מה אני יכולה לעשות? מה זה ביכלל איזה שהוא דלקת? איך קוראים לזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, מישהו טוב בעיצובי תמונות? אם כן אז אני ממש חייבת עזרה.. אשמח אם תעזרו, תודה רבה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה שירים שקטים באנגלית, לא מוכרים.. תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום זה ערב טו בשבט או מחר? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להצמיד את הרווח שבין השיניים האמצעיות? כמה זמן לוקח לזה להיסגר? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "רעיונות לתוכן לסלסלה לכל בן משפחה ביום המשפחה - אני עושה מתנה לכל אחד במשפחה שלי ליום המשפחה, כל אחד סלסלה עם דברים חמודים, יש לכם רעיונות מה לשים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הייתה לי בגלקסי סיסמא עם צורות שתמיד עבדה ואז החלטתי לשנות לאותיות והמספרים.. אני עושה את הסיסמא נכון אבל זה לא עובד לי. קראתי באינטרנט שלכל מי שעשה את הסיסמא עם האותיות לא עבד לו.. מישהו יודע מה אפשר לעשות? (זה לא נותן לי להיכנס לג'ימייל) תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עגיל בלשון יכול לגרום לי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני חייבת עזרה דחוף. תנו לי שמות של כמה שיותר מפורסמים בישראל ובחו"ל ומוכרים בעיקר לכל הנערים. תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לקנות בארץ אייפון 4s בזול? (שיהייה בתשלומים חודשיים). תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אילו ארוחות בוקר משביעות אפשר לאכול מוקדם בבוקר לפני העבודה? חוץ מחביתה ומאכלים המכילים ביצים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחפש לבובה בפורים. למי יש רעיונות איך לעשות זאת? אשמח מאוד לקבל עצות רעיונות ליצירת התחפושת. (בת 16)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להעלים את הפצעים מהפנים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני טובה באנגלית, אבל רק בחלק של הכתב.. להבין את מי שמדבר אליי באנגלית אני לא מבינה כלום! ויש לי מורה פרטית עם כמה ילדים, ואני מתביישת להגיד לה שאני לא מבינה כלום שהיא מדברת.. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר אני צריכה להביא 100 גרם אגוזים לבצפר. ולאמא שלי אין לה כוח לקנות והיא אומרת לי לכי תקני אבל לא באלי. אני עצבנית! היא אומרת לי "לכי עם חברה שלך" לא בא לי! מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. אני צריכה כמה שמות של ערביים.. יש לנו ליכתוב הצגה בבית ספר.. -למי שערבי פה, אין לי נגדכם כלום אבל אני פשוט צריכה.. - לא כמו מוחמד אחמד וכאלה.. ואני צרייכה כמה.. תוודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה לעשות הליקס, האם שווה לי? והאם זה ממש כואב? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מחשב נייד והגלגלת פתאום לא עובדת כשאני מנסה לעלות, איך לתקן??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל בנים יכולים להכניס נערה להריון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לרדת תוך שבועיים 5 קילו, האם זה אפשרי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש דרכים לא ללכת לבית הספר? אמא שלי יושנת עכשיו חשבתי על להיות שקטה ולא להעיר אותה, אבל אני יודעת שבסופו של דבר היא תקום, ואז היא תצעק עלי ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאומרים "לעשות עיניים", מה זאת אומרת? איך "עושים עיניים" לבחור כדי להתחיל אתו? פשוט מזיזים את הגבות מעלה ומטה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי יוצאים כבר חצי שנה... והוא בגד בי למרות זאת נשארתי איתו.. הבעיה היא שכול פעם אני אומרת לו שייספר לי על זה ואחר כך אני מתחילה לבכות ולהיפגע איך אני יוצאת איתו עדיין ואני כול כך אוהבת אותו ואני לא יודעת איך לשכוח את זה.. ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "המחליק toshiko טוב החברה טובה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איפה מוכרים אייפון 4 חדש? באזור: רמת גן\בני ברק\גבעתיים ב2000-2500? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי זה מתחיל להיות מסוכן שאוכלים הרבה (שמנת וחמאה)? מה המידה הנכונה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי היום אוזניות חדשות, בהתחלה ששמעתי מוסיקה שתי האוזניות עבדו, עכשיו האוזניה בצד ימין לא עובדת! למה זה ככה? אפשר לסדר את זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך ואיפה אפשר לעשות שיער כזה: http://yes.walla.co.il/?w=1/10404/1885374/1190538/5/@media כמו של שירי (אינה) מאליפים. תודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מדינה הכי חזקה בעולם, שיכולה להשמיד את כולם אם היא תירצה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת בפורים למתאגרפת, אבל מתאגרפת שיש חולצת בטן אתם חושבים שזה בסדר לבוא ככה בפורים (לבצפר)? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מרגיש שיש לי קוביות בבטן, פשוט מרגיש אותם, אני גם עובד עליהם יום-יום, אבל הם מתחבאות מאחורי שכבת שומן דקה. אין לי סיכוי להוריד במשקל בעזרת תזונה נכונה, כי יש לי או ממתקים או ירקות מול העיניים, מן הסתם אני ילך על הממתקים והשטויות. אז מה לעשות לעזאזל?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מרגישה שאני בתחרות עם חברה שלי, כל פעם חברות שלי באות אליה וצוחקות איתה אני מתעצבנת, ובריקוד אנחנו כאילו בתחרות מי יותר טובה ושהמורה משבחת אותה כל השיעור, אני מתעצבנת. מה אני יכולה לעשות כדי לא לקנא בה, ולא להתעצבן מזה? כי זה כל הזמן עושה לי פרצופים עצובים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפטר בסדינים - מה זה "אפטר בסדינים"? מה הכוונה של זה? מה אומר הביטוי... כאילו מה קורא אפטר.. מה זה אומר? תודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום אכלתי די הרבה... ישלכם רעיונות איך לשרוף באיזשהו אימון 100-500קלוריות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לאחי יש עוד מעט יומולדת ואני חשבתי על כל דבר אפשרי, אבל אני לא מצליחה לימצוא לו מתנה יפה שהוא ממש יאוהב. הוא עוד מעט בן 14ואני רוצה ליקנות לו משהו בכמה מאות שקלים. אז מישהו יודע מה בנים בגיל 14 אוהבים? או מה אפשר ליקנות לו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מן הרגל דפוק כזה לטפס על גגות.. החלון של החדר שלי משקיף לגג של המרפסת של השכנים ולא פעם אחת טיפסתי לשם והלכתי ממש רחוק מהחלון בלי לפחד. אמא שלי גילתה לפני שנתיים וצעקה עלי - עכשיו התחלתי שוב. אני בת 13.. למה אני כל כך רוצה לטפס לשם? \-:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהם התרגילים המועילים ביותר בשביל ליצור שרירי ידיים לנערות.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה ליטרים זה 8 כוסות מים בערך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עוד מעט יום הולדת וקונים לי אייפד. אני רוצה להוריד משחקים ושירים צריך לפרוץ אותו בשביל זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להחזיר תמונה לאיך שהיא הייתה אם שיניתי אותה בטעות בצייר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "סבתא שלי נפטרה לפני 3 ימים, האם מותר להיות במחשב ובטלויזיה?! או אסור?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת עזרה דחוף. הייתי עכשיו במקלחת ונחתכתי בירך מסכין גילוח. הדם פשוט לא מפסיק חבשתי את זה וזה עדיין נוזל לי על כל הרגל. ואני לבד בבית. והדם פשוט נוזל כמו ברז. מה לעשות? תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "רעיונות להעביר את הזמן? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם משהו ממש קרוב אליך נפטר, אז מותר להיות במחשב ובטלויזיה? או שאסור?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי יום הולדת 15 עוד מעט. מה אני יכולה לעשות? לאיפה לצאת? מה לעשות במשך היום? אני קרובה לתל אביב. תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה תכנות פוטושופ טובות בחינם, שלא קשה להוריד אותם וקלות לשימוש יש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מוסיפים טיפ בסטיפס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה עם הגבות: אמא שלי אומרת שאני יגע בהם ושקוסמטיקאית תגזור לי אבל ***אני לא רוצה להראות קופה*** עם כל הגבות! (מספיק לי לראות ילדה מהכיתה שלי עם יותר מדי גבות) *ואמא שלי סוגדת לקוסמטיקאית!*. אנלא רוצה להראות כמו קופה אבל גם לא בלי גבות.Help me!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאתר הזה איפה שאפר לעצב סטים של בגדים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיז חניות בגדים אפשר למצוא סריגים, חולצות ומעיל עור לבנות 13-14? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאמא שלי יש יום הולדת מחרתיים, ועדיין לא קניתי לה כלום. יש הצעות למתנות שאפשר לקנות לה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי משקפיי ראיה לרחוק, איבדתי אותם ובגלל זה 3 ימים אני לא רואה טלויזיה. אני מתחרפנת מה לעשות? תודה לעונים ושבת שלום!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לילה טוב, חשבתי להתחפש לברבי, יש לכם רעיונות איך אני יכולה לבנות תחפושת ברבי? ואני רוצה לבנות לא לקנות מוכן, בת 15.. תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הייD: אני בת 14 וחצי ובחופש הגדול אני עושה קעקוע. אני רוצה לעשות קעקוע של פרפר, אני לא מוצאת משהו יפה, אז אני אשמח אם מישהו יביא לי קישור של קעקוע של פרפר. תודה לעוניםD:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא רוצה לעשות דיאטה כי אני לא שמנה, אבל אני רוצה לרדת קילו או שתי קילו. אני ממש חולה על מתוקים.. מישהו יכול לתת לי טיפים? (-: אשמח! תודה. בת 12?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי ממוצע 86 בלי להתאמץ בכלל.. זאת אומרת, שלא למדתי לאף מבחן, לא עשיתי שיעורים מתחילת שנה ולא כלום. אני יודעת שאם אני אתאמץ טיפה אני אצליח לקבל ממוצע 90 ומעלה.. אבל אין לי כוח תמיד להשקיע, מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני באמת צריכה עזרה - אני שוקלת 37, בגובה 1:58.. כולם חושבים שאני יותר מידי רזה, אבל אני לא חושבת כך, אני באמת חושבת שאני צריכה קצת להרזות ולעשות דיאטה.. אתם יכולים להסביר לי מה הבעיה במה שאני חושבת, ולמה כולם לא מבינים אותי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההשלכות והייתרונות בפריצת אייפון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם רעיונות למסיבת הפתעה לחברה שלי? בת 14, באזור תל אביב. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה קילו אפשר לרדת בחודש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה התאריכים המדוייקים של פורים ושל יום האהבה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו פעם ניסה לתפור פייטים בתוך חולצה? זה קל? כמה זמן זה לוקח??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה יורדים בשבוע בממוצע שעושים דיאטה בריאה עם כל אבות המזון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה תחפושת יותר יפה, אשת מערות או בוקרת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שווה לי לבזבז כסף על אייפון, עם ככה אני לא ישתמש בו. בהתחלה מתלהבים ואז משתעממים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל מי שיש לו 500 פרחים נהייה נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם, יש לי אתר אינטרנט מין בלוג, האם זה בסדר להעתיק חומר מספר ולכתוב שזה לקוח מהספר ככה וככה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רזה ויש לי חזה גדול זה לא נראה מוזר? ואני אוכל כל הזמן ירקות זה הדבר היחידי שאני אוהבת.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש היום מסיבת נוער, השאלה עם ללכת כי הרבה באים שאני מכירה, באיזה מקום אני קצת מבוישת. ועם לא אדע איך להתנהג ולהתבייש? מה אתם אומרים ללכת? עצות יתקבלו בברכה. תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מפחדת קצת.. רוצים לבדוק אם יש לי הפרעות קשב וריכוז, ואני מפחדת שאולי יעבירו אותי בית ספר.. אני לא רוצה לעזוב שם.. מה לעשות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה? ולמי לקנות מתנה? (אין לי חבר.)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נוח לצייר עם לוח גרפי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך זה שתמיד כל כך קל לי לייעץ ולעזור לאחרים, אבל כשלי יש בעיה (גם אם זו בעיה שבעבר, עזרתי למישהו לפתור) אני לא יכולה לייעץ לעצמי ולהחליט מה, נכון לעשות? בת 15?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "במה עדיף להשתמש בשביל שהשיער יהיה מסודר, בפן/מחליק או שבמסיכה טבעית? (כי המסיכה עושה לשיער מראה יפה ואז אני לא צריכה פן), מה מהם הכי פחות פוגע בשיער? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אתמול התחיל לי חשבון חדש באיפון.. ניכנסתי לפייסבוק ואז נשלחה לי הודעה שאני גולשת ללא חבילת גלישה ושהחיוב עלול להגיע לאלפי שקלים. למה?!?!?! יש לי חבילת גלישה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן 13 ועדיין יש לי אותו סוג של טלפון מגיל 9 שזה הסוני אריקסון.. לכולם במשפחה שלי יש טלפון טא'צ ורק לי אין ואני נורא רוצה אייפון 4S איך אפשר לשכנע את הורים שיקנו לי אייפון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, ביומיום האחרונים אני סובלת מעקצוצים, כאבים ודקירות בקיבה, במיוחד בבוקר ובערב. ממה זה נובע? ואיך ניתן לעצור את זה? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אך להיות טובה בחיי-שרה?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה בערך מנוי לחדר כושר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לק שחור זה יפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תלתלים זה יפה? תמיד אומרים לי שיש לי שיער ממש יפה אבל אני לא ממש אוהבת אותו. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון שזה השיר הכי יפה בעולם?! http://www.youtube.com/watch?v=FlsBObg-1BQ&feature=related מה דעתכם עליו? מושלם! וגם הזמרת הכי מדהימה )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא הלכתי היום לבית ספר, ואבא שלי בישל ארטישוק בסיר, הלך, ושכח להגיד לי לכבות את הגז. הסיר נשרף ממש ממש ואני לא יודעת איך להוריד את כל הפחם הזה מהסיר! מה אני עושה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת ילד אחד, ואני חושבת שהוא גילה את זה כי עכשיו הוא מתרחק ממני. מה לעשות? ואיך לגרום לו לחשוב שאני בכלל לא אוהבת אותו?:/?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר בולט, הליקס זהב או כסף? ומה יפה יותר, תודה: )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה להתחפש לגנבת. מה אני צריכה ללבוש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, אני רוצה לעשות מילקשייק ואם אתם יודעים אז תמליצו לי על מתכונים פשוטים... משהו עם פירות גלידה וחלב... ואם צריך קרח... תסבירו בבקשה מה לעשות איתו! תודה מראש?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר ועם מה אפשר לנקות מחשב נייד?. שהוא יהיה נקי!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על סמיילי (הפירסינג)? הוא יפה לדעתכם? כדאי לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, כולם! מה קורה עם כותבים בגוגל NOBRAIN בגוגל ואז לוחצים על "יותר מזל משכל? אמרו לי לראות מה קורה אבל אני פוחדת לראות מה זה... מישהו יכול להגיד לי מה זה עושה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך יודעים שלמישהו נמאס ממך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה יכול לעלות לי שולחן כתיבה מעץ ובצבע עץ, לא משהו מיוחד אבל יפה לא מכוער??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כבר רוצה הרבה זמן חבר וכל פעם שאני נכנסת לקשר זה אם בנים לא מהעיר שלי... ואחי הגדול לא מרשה לי קשר מרוחק. מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם בנאדם שהיה תמיד מתנהג מגעיל לכולם ופתאום הוא הופך להיות נחמד אלינו, אז יש מצב הוא -מאוהב או יש לו חברה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14, ואני מרגישה ממש בוגרת לגילי, כאילו אני בת 20+, יש לי גם דיבור אלגנטי כזה, אני לא מה"כחבות" של היום. אני אפילו מרגישה מוכנה לקיים יחסי מין עם מי שאני אוהבת, שהוא בן 17. בנוסף יש לי חברות בגילי שהן מאוד ילדותיות, ואני מתחברת יותר עם גדולים. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחפש לזומבית אבל לא יודעת איך. אפשר עצות בבקשה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה משחת שינים הכי טובה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי אקנה (פצעי בגרות) ואני דיי סובלת מזה, קראתי באינטרנט שאסור לאכול קורנפלקס ואני בדרך כלל אוכל קורנפלקס בבוקר, השאלה שלי היא מה כדי לאכול באופן מהיר לפני בית ספר חוץ מקורנפלקס? תודה רבה לכם אני מאוד מודה לכם על התשומת לך!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה להרשם כדי לראות האח הגדול בלייב זה עולה כסף??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מאיפה אני יכולה להשיג פאנל לבן לאייפון 4S??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם כובע ברט הולך עם בייביליס בשיער??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי אייפוד 4 נפח 32 והייתי צריך לשלוח אותו לתיקון והחזירו אייפוד 4 או 3 בנפח 28 וממש שונה מהאייפוד שקניתי, יש לו את מסך פייסטיים אפור במקום ירוק והוא ממש מוזר... מה עושים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצוא שמלה יפה לבנה ופשוטה בזול? תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלי החליטו להתגרש.. אני לא מאמינה שזה קרה לי במי לבחור, מה לעשות? אני מחכה שאבא יחזור וידבר איתי ואני אחליט עם מי לחיות? עם מי יותר כדאי אימא או אבא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יש ליראות היום המרוץ למיליון או האח הגדול או מה? ובאיזה שעה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחותי התקשרה אליי וביקשה 100 שקל, ואין לי והיא ניסתה לשכנע אותי, כי היא חושבת שיש לי, היא אמרה שזה לא בשביל בגדים או משהו, זה משהו חשוב ושאלתי למה והיא אמרה שהיא לא יכולה לספר, אמרתי לה שתאמר לאמא/אבא והיא אמרה שלא, זה נשמע לי ממש חשוד. מה יכול לקרות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום הלכתי לקנות תחפושת שכחו להוריד לי את הזמזם ושיצאתי מהחנות זה לא צפצף. מישהו יודע איך אפשר להוריד זמזם (בלי לקרוע את הבגד)??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם, אני צריכה עזרה בקניית מתנה ליום האהבה לחבר שלי.. אנחנו לא הרבה זמן ביחד אז אני רוצה לקנות לו משהו קטן, סמלי, לא יקר.. ( זה לא בא ממקום של קמצנות אלא כי פשוט כי המצב מוזר) יש למישהו/רעיון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה בפורים הקרוב להתחפש לM&M, וראיתי תמונה של מישהי שהדביקה סוכריות צבעוניות של עוגה על העיניים כמו צללית ורציתי לדעת איך אפשר לעשות זאת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה למצוא סרט קומדיה יש עצות? וקישור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אפשר להפטר מהפרסומות שעולות באתר האנטרנט? זה נורא מפריע לי?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לדעת אם יש למשהו רעיון לתחפושת לפורים ואני דתייה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חזיות פוש אפ במידה B75, הן עולות לי כשאני מתכופפת ומרימה את הידיים, ובקושי מרימות או מחזיקות לי את החזה. מידות A קטנות עלי ומוחצות חצי ממנו. מדדתי מידה C75 וזה התאים לי ולא התרומם והיא לא הייתה פוש אפ, אז אני מידה C? אני קטנה אז אני לא מבינה בזה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש שמועות שיצאה פריצה ל4s, זה נכון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחכה שסרט יטען, אפשר עצות מה לעשות בנתיים במחשב? תודה 14?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני חודשיים הייתה לי יומולדת.. החברה והידיד הכי טובים שלי לא קנו לי כלום, החברה טענה שבגלל שחגגתי אצלה. היא תחגוג אצלי, רציתי לעשות לה אותו דבר-עין תחת עין-אבל כבר הבטחתי ואני קונה עם הידיד. מה אתם אומרים?! היומולדת גם אצלי, עוד כסף לאוכל, וגם 50 שקל מתנה, בת 16?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, קנו לי אייפוד 4 חדש וכל אני מנסה לפתוח חשבון לאפסטור ותמיד זה ממציא לי תירוצים למה הסיסמא לא טובה, למישו יש סיסמאות שזה לא יעשה לי בעיות? כאילו דוגמאות וכאלה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה חמודה באוד ביופי? זה טוב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר ברכות קצרות לחברה טובה ליום הולדת? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה ביום שבת בווק בת מצווה, אם למישהו יש רעיון למקומות, אביזרים, בגדים ועוד... תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "סטטוסים יפים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש היום המירוץ למיליון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאין כדאי לי ללכת סופרלנד או לונה פארק? (הייתי בסופרלנד אבל לא בלונה פארק.) בת 12 שלא כל כך מפחדת מדברים מפחידים... (=?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא כל כך פופולארי אבל אני חייב להזמין מישהו אליי הביתה, יש ילדה (בדגש על ה"ה") שהיא נחמדה, לא יצא לי לדבר איתה הרבה, לפי דעתכם אפשר להזמין אותה אליי (בן 12, כיתה ז', אין אצלינו כל כך חברים, יש רק 2 זוגות בכיתה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה החופש הקרוב של בית ספר? (=?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד שבוע בדיוק יש יומולדת לאבא שלי. אני רוצה לעשות לו משהו אבל אין לי יותר מידי כסף ( בגדר ה 100-50 ) ואני רוצה להכין לו משהו משמח, ושירגיש שאכפת לי כי בזמן האחרון זה לא כזה בולט... רעיונות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אימא שלי חרפנה אותי ועוד שעה היא תבדוק אם החדר מסודר. עצות לעשות את זה בשעה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברה שלי יש יומולדת וזה מה שאני עושה לה: לבצפר, אני יביא לה מלא בלונים, לוח שעם, עוגה, ומתנה. אחרי בית ספר אני יבוא אלייה ויעשו לה מסיבת הפתעה, ואחרכך אני יקח אותה להחלקה על הקרח כי זה החלום שלה! יפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש את הפרק של אליפים שהיה היום? בחינם.. תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אם אני שוקלת 65 ואני רוצה להרזות בסביבות ה-55 או 58 איזה תרגילים ודיאטה שבאמת עוזרת להרזות אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה נעליים שמים לסופרלנד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי רוצה לדגמן ויש לה גוף מהמם, ואת כול שאר הנתונים. הבעיה זה שהאף שלה (רק מהפרופיל ) עם בליטה קטנה למעלה.. יקבלו אותה אם היא תלך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברה טובה שלי יש יום הולדת היא תהיה בת 16 מה לקנות לה חוץ מאיפור ושיהיה מושקע. תודה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת אם יש לי עצמות כבדות? והם תמיד ישארו כבדות..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי נמשים! אני רוצה לעשות מיטת שיזוף כי אני לבנה. רציתי לדעת אם זה משנה או גורם למשהו בגלל הנמשים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת למלחית ים. לשים נעליים כחולות או לבנות, מה כדאי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אכלתי היום פרוסת לחם קל בלי כלום תפוח בננה זיווה ביצה קשה וקורנלקס עם חלב. איך זה? הרבה קצת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברה שלי נפטרה סבתא, היא ממש עצובה והיא נכנסה לדיכאון. איך אני יכולה לשפר את מצב רוחה ולעזור לה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר ירד גשם באזור המרכז? (רחובות)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת ברכת SMS יפה לשכן/ידיד מרגשת לכבות יום ההולדת שלו מכל המשפחה שלי יש לי כבר התחלה: "לכבוד יום הולדתך אנחנו שמחים לאחל לך, שתצליח מעבר לנראה, שתצליח מעבר למובן," אבל אפשר גם בלי זה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת כמה חודשים נשארו לי להתחייב? ( סלקום )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, השאלה מופנת בעיקר לבנות שיש להן חבר, אבל אם למישהי יש רעיון נוסף אז גם לענות. עוד מעט יום האהבה ואני רוצה לקנות\להכין לחבר שלי מתנה... מה כדאי לקנות? הוא בן 15?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע שכולן עכשיו מסתפרות ומורידות את השיער הצדדי כמו יאנה מהאח הגדול? זה באופנה כאילו? מה דעתכם על זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בעד או נגד עגיל בטבור? ולא מבחינת יופי מהבחינה של הסיכונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי "חברה", שעושה לי דווקא כל הזמן וזה בלתי נסבל, ועכשיו היא חצתה את הקווים האדומים מבחינתי, סיפרתי לה שאני מחבבת איזה ילד, היא כבר נדבקת אליו שבועיים והיום מישהי באה ואמרה לי שאתמול הם יצאו וראו אותם מתנשקים אני יודעת שזה נכון, מה עושים עם זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגדו כשמפסלים (אפשר לומר ) בפימו שמים את הלקה לפני או אחרי ששמים אותו בתנור? ואם אפשר לשים את הלקה בלי התנור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איך אני יכולה לשכנע את ההורים שלי שיהיה לנו כלב? יש לי אחות בת שנתיים, ודירה לא קטנה ולא גדולה. איך אני יכולה לשכנע? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם המשחק temple run הולך לצאת גם באנדרואיד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמעתי מחברים שלי מהכיתה שהם לוקחים כל מיני אבקות כאלה שמחזקות, שרירים ומחטבים כדי לי גם לקחת? בן 15?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להעיף את המדלדל שיש ביד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לחלק את היום שלי נכון, כך שגם אני יספיק לעשות את כל הדברים שאני רוצה באותו היום, איך לעשות את זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אומרים שפתון לבלו או לובלו? וכמה הוא עולה בסופר פארם? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הציפורנים שלי מתקלפות, מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם כדאי לקנות מגפי UGG ובגדי ABERCROMBIE ב- ebay??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך בת 12 צריכה להאתפר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עוד שבוע וחצי אודישן, להיות דוגמנית בקטלוג בגדי הים, אך הבעיה היא שיש לי שתי חלקים ממש לבנים (איפה שהחזייה והתחתונים של הבגד ים ). ראיתי תמונות של דוגמניות בבגדי ים, וראיתי, שלכולם יש שיזוף אחיד. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מהצפון-איך המזג אויר שם עכשיו? יש לי השבוע טיול שנתי ואני לא יודעת איך להתלבש כי במרכז עכשיו אפילו חמים... ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה הצעות למתכונים טובים? אני ואח שלי הכנו בזמן האחרון עוגיות סבתא, כדורי שוקולד, ועוגת שוקולד מה אפשר עוד להכין? מתכון יתקבל בברכה (:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות נגד הקאות ושלשולים? אתמול היה לי הקאות ושלשולים יש מצב שזה חיידק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי ניצח במירוץ למיליון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הקניון סינימה סיטי פתוח בשישי בערב? ואם כן עד איזה שעה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עיניים כחולות ירוקות פנים לבנות לבנות ושיער שטני אף סולד, אני רוצה לצבוע את השיער לשחור זה יתאים לי,??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לרכוש מכשיר סמארטפון חדש, אבל לא אייפון. רציתי לדעת איזה מכשיר סמארטפון יש שהוא הכי טוב ברמה דומה לאייפון? (לא כמו אייפון, אלא טוב לפחות כמוהו). כל מכשיר שאתם חושבים ויודעים מניסיונכם, כתבו גם את החסרונות שלו וגם את היתרונות. תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי נכנס שבת? אני רוצה להכין קוסקוס צהוב! תביאו לי מתכונים? תודה רבה לכם!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאבריל לאבין יש פס וורוד כזה בשיער! זה מעלף! יש לכם מושג איך קוראים לזה? והחשוב ביותר איפה קונים את זה? פס צבע של השיער כזה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מתנה כדי לי לקנות לחברה טובה בת 13, עד 80 שקל? בבקשה תעזרו?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי! למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה יפה שהשפתיים שלי נראות כאילו שמתי עיפרון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני כחודש שמו לי גשר ובמשך שבוע כאבו לי השיניים, כמו שהרופא אמר. מאז הם כבר מזמן הפסיקו לכאוב לי אבל לפני יומיים גיליתי שהם קצת מתנדנדות אבל ממש קצת. וגם שתים מהשיניים הקדמיות כואבות לי כשאני לוחצת עליהן זה בסדר?! תודה מראש?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שני אנשים מתקשרים אלי ללא הפסקה משני מספרים של אורנג (054). אם אני מתקשרת ל144 הם יוכלו לתת לי שם של בעל הטלפון? או באיזה דרך אפשר לברר מי אלו השניים? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה אפשרי לרדת במשקל עד יום שישי נגיד? אבל בלי ספורט ממש רק תזונה נכונה ואולי לקפוץ טיפה בבית. זה חשובב!:/?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר להכין לאכול עם שניצל תירס? משהו מהיר ומשביע.. קוסקוס אי אפשר כי אין, מה לעשות? אולי ללכת לקנות כבר אוכל בעיר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בארך יש רק סניף אחד של "פוראבר 21" בעזריאלי? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה טובה שלי הזמינה אותי לישון אצלה ואמרתי שאני יבוא אין לי חשק אבל היא בנתה עלי וסידרה ולא נעים לי. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להתמיד בדיאטה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, הבנתי שהסיגריה בלאק דויל לא טובה לבנים.. מה עם בנות? זה עושה לנו גם משהו? תודה רבה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרגע אכלתי פיצוחים ואני מרגישה מה זה לא טוב עם עצמי! אני לא רוצה להשמין, מה לעשות? איך להוריד את הקלוריות בבית??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהם צבעי היסוד?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, שמתי לב שבחורף יותר משמינים ובקיץ מרזים.. למה זה ככה? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אסור לישון עם גזיה, חזיה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לגורם לשיער להארך יותר מהר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאוד משעמם לי מה אתם מציעים לי לעשות? ואם זה סרטים איזה מתאימים לרגעי שיעמום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי רווח קטן בשיניים והייתי רוצה לסגור אותו אתם יודעים אולי איזה שיטות טיפול יש??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שבת שלום, אתמול עשיתי גשר ועכשיו ממש ממש כואב לי. איך אני יכולה להקל קצת על הכאב? כי לא אכלתי כלום מאתמול בגלל זה. תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בעל חיים באות ש'??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי מחר מבחן באנגלית יש משהו שאתם מציעים לי לקחת כמו שוקולד או משהו כזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה ממש לקנות אייפון אבל ההורים שלי לא רוצים, כבר ביקשתי מהם מספר פעמים ניסתי לשכנע אותם אין לא הולך! יש לכם הצעות שיעזרו לי אני חייבת אייפון!? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם! רציתי לברר אם יש פה מישהו שיודע איפה ניתן להשיג אייפון 4 ב-2300 ש"ח. תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שונאת איפור, וחברה הכי טובה שלי אמרה לי שהעיניים שלי ממש קטנות ומה שיבליט אותם זה קונסילר ועיפרון בצבעים (ירוק, שחור, תכלת) התחלתי לשיים ואמא שלי אמרה לי שאני יותר מדי מושפעת מחברה שלי. מה לעשות להמשיך לשיים איפור או להקשיב לאמא שלי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני מרגישה הרבה רגשות, עצב שמחה ואני גם לחוצה ומבולבלת ולא יודעת מה לעשות. איך להירגע? קשה לי אבל זה חייב לעבור כי מיום ליום אני מתחרפנת יותר. רוצה לעצור הכל לרגע. מה לעשות?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי דודו עזב את האח הגדול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יאנה מהאח הגדול רוסייה או ערבייה? תודה לכם?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני צובעת את השיער שלי ככה מבלי ללכת למספרה (לצבוע בבית. http://www.haircolorsideas.com/bright-hair-colors/rainbow/long-rainbow-hair/?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13.. אני כל כך רוצה לקנות לעצמי כל מיני דברים אבל ההורים שלי אומרים שאין להם כסף.. איך אני יכולה להשיג לעצמי כסף? כיאלו לחסוך? כיאלו כסף שיהיה רק שלי? שמתי שאני ארצה לקנות משהו אני לא אצטרך כל פעם לבקש מאמא שלי..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וחודש הבא מורידה גשר.. אני רוצה לעשות הלבנה אחרי הגשר כי הרבה עושים אבל אני מתביישת לאמר להורים שלי.. מה לעשות? וכמה בכלל הלבנה עולה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הצטלמתי עם מישהו (אסי עזר הייתי חייבת להגיד חח) ואני רוצה להקטין את התמונה ולעשות אותה כפרופיל. איך אני מקטינה את התמונה וגם עושה ששניים יכנסו לתמונה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה קטנה יש פריצה לאייפד 2 ios5 פריצה של redsn0w? תודה לעונים D:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הדרך הטובה ביותר ללמוד לתאוריה? אני לומד דרך האתר למד ואני לא זוכר כלום ממה שאני לומד.. איך ללמוד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאומרים לי לכתוב על המקום שאני גרה בו זה אומר על העיר או על הבית עצמו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אתם יכולים להביא לי משחקים של אייפון ממכרים וכייפים חוץ מטמפל רן, ופרוט נינג'ה וכל המוכרים האלה, כי משעמם לי ואני חייבת להתמכר לאיזה משחק לזמן הקרוב חח.. (האייפון שלי פרוץ אז אפשר גם משחקים עם "כסף") תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "על איזה חברת עדשות צבע אתם ממליצים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאיזה צבע מכנסיים מתאימה חולצה שהיא בין הגוון כחול ממש כהה לכחול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי לי סיסמא של פקמן לאייפון ואני לא מצליחה לפתוח אותו, כאילו שכחתי את הסיסמא. מישהו יודע מה צריך לעשות במצב כזה? איך פותחים אותו. תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן 16.5 והגובה שלי 162 ס"מ. עשיתי בדיקת גיל עצמות ויצא שהגיל הוא 14.5. כמה בערך יש לי עוד לגבוהה???"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא של ילד בכיתה ג' ביקשה ממני לעשות לו שעה בשבוע שיעור פרטי, בתנך שאני אעזור לו ללמוד ובשיעורי בית בזה, אבל הבעיה היא שאני לא מבינה בתנך.. אבל הסכמתי כי זה 40 שח לשעה. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא בטוח אבל מחר כנראה אלך עם ידיד שלי להסתובב. השאלה היא אם כדאי לי להיפגש איתו מחר, כי רוב הסיכויים שיירד גשם ויהיה קפוא.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שמבין בהבהרת שיער (שפם) אני זקוקה לפרטים דחוף.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר יפה לבית ספר, חולצת ביתספר שחורה צמודה עם שרוולים ארוכים וג'ינס צמוד בגזרה גבוהה, עם מגפי UGG, או נעלי בובה עם פפיון מקדימה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יודעים כמה בערך עולה האייפון הכיי הכיי זול שיש? או כמה בערך עולה פלא' אבל שאפשר להוריד לו אפליקציות?: )?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמעט תמיד כותבים בפרומים כ"כ. מה זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה התאריך היום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להציע לי שירים יפים באנגלית, שירים על החיים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הפירוש של השיר המופרסם -Se Eu Te Pego משהו כאזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאות הזאת Z זד או זי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יודע איך מוציאים סופר גלו מהיד? ניסיתי הכול..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אפשר להתחיל ללמוד היפ הופ גם בגיל 21? וזה משנה אם המבנה גוף שלי לא ממש רזה? איפה יש שיעורי היפ הופ למתחילים באזור רמלה - רחובות - ראשון לציון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי משהו מוזר בעיניים כשמסתכלים עליהם ככה הם בצבע ירוק-חום, אבל כשאני מסתכלת בשמש הם נהיות אפורות-תכלת.. זה הגיוני??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה איפור מתאים לעשות לפיית או מלכת קרח? ואיזה כיסוי ראש (כתר\נזר\טיאה\TIARA), מתאים לתחפושת של מלכת או פיית קרח? אני בת 15 וכבר יש לי בגדים רק אביזרים אין אז אם אפשר אביזרים... ומי שיכול שיביא לי גם קישורים... תודה מראש לכולם!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאני מתנשקת עם חבר שלי השפתיים שלי מתייבשות בגלל שממש קר, איך לשמור עליהן בדרך הכי טובה? ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר כבר חודש, הבעיה איתו שהוא לא כזה מושך אותי וזה גורם לי להסתכל על בנים, אחרים. כדאי לזרוק אותו? אני דיי בדילמה אם לזרוק או לא כי אני במצב של רוצה ולא רוצה. מה לעשות?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמבוש לבן אדם - מה זה לעשות למישהו אמבוש? בשפה של היום.. בתיכונים כזה.. ולא הפירוש האמיתי בסלנג? תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם רעיון למתנה מקורית לחברה טובה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה אנורקסית שמנה? או מלאה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כל הזמן חולמת על החברה הכי טובה הקודמת שהייתה לי (אני התרחקתי ממנה) היינו חברות ממש טובות, במשך 3 שנים ומאז עברו שנתיים ואני עדיין חולמת עליה. למה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי שירים שקטים או עצובים באנגלית, שממש עושים לבכות? תוודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה תחפושת יותר יפה? שלגייה, סינדרלה, דרדסית, תודה מראש?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני חודש וחצי רבתי עם חברה הכי טובה שלי. מאז שרבנו לא אמרנו זו לזו כלום. אני מתגעגעת אליה אני אפילו חולמת עליה בלילה. אני רוצה לחזור להיות חברה שלה אבל אני יודעת שהיא לא תהיה חברה שלי עד שאני אבקש סליחה. אבל אין לי על מהץכי היא אשמה! מה לעשות ואיך לדבר איתה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שמתי סיסמא לנעילה של האייפוד שלי, ושכחתי אותה... כלום לא עוזר. אפשר לבטל את זה בלי לאפס אותו? אם לא, איך מאפסים? והאם פריצה תעזור לי, ואיך עושים את זה? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש עכשיו אלכס חולה אהבה בערוץ 24 איך קוראים למשחה ששם פארוק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול בבקשה להגיד לי איך עושים צורה של לב במקלדת? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה סניפים של ללין אני יכולה למצוא אריזות מוכנות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להיות יפה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שיער הערווה מפריע לי מאוד ואני רוצה להוריד את כולו. מה לעשות? בת 14.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה ערוץ 10 נסגר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר השישי ל13.. למה כולם מדברים על זה? מה יש ביום הזה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להכין עכשיו פסטה רגילה, לבנה, בלי שום רוטב. מהם השלבים להכנה? בבקשה לפרט לי שלב אחרי שלב, כמו שמסבירים לילד קטן, כי אני באמת לא מבין בזה. תודה רבה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי קישור לאתר WE ♥ IT? אני פשוט לא מוצאת...?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה דרכים יש להוריד שיערות ברגליים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש חייבת עזרה, קיבלתי את המחזור הראשון שלי לפני 4-5 חודשים בערך. מאז לא קיבלתי עוד הפעם וזה מלחיץ אותי קצת. זה טבעי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם משתמשים במחשב נייד, על הבירכיים זה פוגע במשהו (בתיפקוד המיני) ואני מדבר שהוא רותח כשהמעבד עומד לקרוס (בן)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אני אמורה לענות שבן אומר מה ככה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, כמה קוטג' אפשר לאכול ביום? ולאכול ביצה אחד או שניים בכל יום זה טוב או שלא צריך??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה עזרה! קישור להורדה לשיר הזה - Wonder Girls The DJ Is Mine?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כבר הייתה הדחה במירוץ למיליון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום אכלתי 4 שניצל תירס והמון קטשופ, וזהו. זה קצת או הרבה?!?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן יש לי בת מצווה. יש לי משקפי ראיה ואני מאוד מתלבטת. את הבוק לעשות עם המשקפיים? להיות בבת מצווה עם משקפיים? בשיר, אז להיות בלי משקפיים ולשים אותם בהמשך האירוע? אני לא יודעת כבר.. כולם אומרים לי שיותר יפה ומתאים לי בלי המשקפי ראיה. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני רעבה, אכלתי חביתה וסלט (מלפפון, עגבנייה ותירס) ואין לי מוסג מה עוד לאכול, מה אני יכולה לאכול??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להתחפש בפורים לנערת אימו, איזה אביזרים אני צריכה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שאתה מחכים למשהו כל כך הרבה זמן, ומשהו משתבש! אין מתגברת על זה? (15)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן החברה הכי טובה שלי משנה את דעתה... פעם אחת היא מתייחסת אליי ופעם אחת לא, דיברתי איתה.. אני תמיד מדברת איתה על זה, אבל היא לא מקשיבה, היא מפרפרת אותי כאילו אני בובה, אבל אני אוהבת אותה ולא יהיה לי עם מי להסתובב מה עושים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ובגלל שיצאו לי מלא חצקונים היום אני רוצה לשים מחר מייקאפ וקונסילר לבצפר. איך לשים את זה ככה שלא ישימו לב שזה מייקאפ??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שונאת את האף שלי! לא סובלת אותו.. הוא גדול ועקום ובנוסף לכך הוא כל החים סתום ויש לי קול מצונן מה שעוד יותר מושך תשומת לב.. זה עד כדי כך גרוע? תגידו את האמת אני מתביישת לבקש לעשות ניתוח... מה לעשות? בת 16?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה כבר מוגזם! מקודם שאלתי שאלה: "יש לי ריח מסריח בנעליים מה לעשות? האם טלק עוזר?" והם מחקו לי אותה! אתם יודעים למה?-זה כבר לא מצחיק! סיבת המחיקה: אוי ואבוי לו לאדם, שישאל שאלות כפולות. זהו מתכון פשוט וקל למחיקת השאלה ואף מסתכנים בחסימה. חבל. נימאס לי!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השמות משפחה של בר ואינה מהמירוץ למיליון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאמא שלי יש עוד מעט יום הולדת, ואני כבר מוטשת... אני לא יודעת מה לקנות לה מתנה, הקרמים שהיא משתמשת לא יספיק לי כסף ואני לא יודעת מה הטעם שלה בבגדים ובשמים, ואת כל השטויות עם כרית ותמונה כבר קניתי לה ולא פעם אחת. אז מה נשאר עוד להביא לה, רעיונות,100-150 ש"ח?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שעות ילדה בת 13 אמורה לישון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך עושים עיין הרע? אני לא רוצה לעשות סתם מעניין אותי ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בנייה לא ארוכה אורך טבעי כזה.. יהיה יפה לק שחור??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם מישהו יכול להביא לי את הקטלוג של forever 21 בישראל? לא את הקטלוג של החברה באנגלית אלא בעברית... תודה לכל העונים המושלמים!♥♥♥♥♥?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני קונה עוד מעט עדשות מגע! זה כואב, שורף, משהו? ומזה התמיסת מלח הזאת? תודה מראש לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה וואטס אפ?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה לק אתם מציעים לי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 15. איך אני יכולה להוריד 4 קילו? מה מומלץ לאכול כל יום? ועדיף שיהיה כמה שפחות.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 16 ואני ממש לא שעיר אין לי שערות לא בבית שחי, לא זקן או שפם, אין לי ברגליים ובידיים, יש לי רק קצת באיבר המין האם זה נורמלי? (זה לא שאני לא מפותח אני די גבוה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר בבקשה המלצות לשירים בעברית או באנגלית שיתאימו לבת לשיר על אהבות ואכזבות? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי שירים לועזיים בסגנון של ריאהנה למסיבות וזה דנזה קורודו, השיר הפורטוגזה הזה וכאלה..? חשוב...! ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הצעות למתנת יומולדת של חברה טוב מאוד. היא בת 15.. אעריך זאת מאוד! תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו בבקשה רשימת שירים באנגלית מקפיצים כאלה שיפתחו בכיף את הבוקר, תודה רבה וערב מושללם לכולם ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שנים בנות משרתות בצבא? שנתיים או 3? ואם היא מתחתנת והיא מביאה ילד אז היא יוצאת מהצבא נכון??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי קצוות מפוצלים ושיער יבש.. מה אני עושה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד הייתה לי חברה תחרותית... כל מה שיש לי במידה מסוימת היא חייבת יותר. וזה יצר מצב של אקס שבגד בי, חברים לקחה, מי שחיבבתי לקחה. זה בסדר שהיא מתנהגת ככה? אני לא מבינה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר בבקשה שמות ומתכונים בנוסף לדברים ממש משמינים? תודה זה חשוב. לא אלרגית לכלום!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "השפתיים שלי דקות. יש איזה שיטות לעבות שפתיים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי הולכות לקניות ואנחנו רוצות לקנות מלא דברים.. שיהיו זולים אבל יש לנו ביחד 400 שקל.. השאלה היא מה כדאי לנו? חוץ מאיפור ותכשיטים? תענו מההר חברי -! ♥?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי יובש בשפתיים.. אני לא יכולה כבר, ירד לי היום כמה פעמים דם ואין לי לובלו כדי לשים. מה אפשר עוד לשים כדי למנוע את היובש? נמאס לי כבר זה שורף.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום המורה שלנו להתעמלות אמרה שבבגרות צריך לעשות 120 קפיצות חבל בדקה ואני בקושי הצלחתי 90. מה לעשות? איך להגיע ל120 ושאני לא יצא גמורה אחרי זה (כמו שקרה לי היום.)? תודה ענקית לעונים ואני בט' אז יש לי עוד שנה לבגרות.. ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים בבקשה להביא לי סרטי קומדיה ליראות? מעניינים..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מותר לשתות קפה בדיאטה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם eBay מיבאים לישראל? דחוף. תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "חיפשתי משהו במגירה של אמא שלי ומצאתי בולבול מזויף יעני דידלו או איך שלא קוראים לזה.. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מידות יש בחזיות ואיזה הכי גדולה ומה הכי קטנה..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי שיחקנו. ואז היא אמרה לי אולי כל אחת תלך עכשיו לבית שלה? אז אמרתי טוב.. אבל לא הבנתי למה היא אמרה לי ככה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שוקולד מזיק לפנים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתגעגעת לשני אנשים שהם קרובי משפחה שניהם והכרתי אותם דרך הפייסבוק אבל אני יודעת שאני לעולם לא אראה אותם יותר כי התנתק הקשר מה לעשות?.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בא לימשהו טעיים ואני לא יודעת מה.. תציעו רעיונות ^^?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בת בכיתה שהמון פעמים תפסתי אותה מסתכלת עלי, וזה היה נראה כאילו היא שקועה בי. והיה איזה קטע שהיא בהפסקה באה וישבה מולי והסתכלה עלי איזה שעה! ותפסתי אותה שוב מסתכלת עלי מבט ארוך מחייכת ושותקת.. (ואני גם בת), אבל למה היא עושה לי ככה? אניה כיתה ט'..?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 וגרה ברחובות- מרכז דרומי, שפלה ואני רוצה להיות דוגמנית. לאיזה סוכנות כדאי לי לפנות? תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי ידיד עם פלאפון אורנג' איך אפשר לדעת את המספר שלו? בבזק אין המספר, איך מגיעים לאורנג' לי אין אורנג' תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם אמא שלי קונה לי פלאפון חדש ליום הולדת. ורציתי לדעת על איזה מכשיר, כדי לי ללכת.. אז אם יש לכם איזה פלאפון שהוא טוב אז תציעו לי בתגובה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "משחקים לאייפוד למישהו יש הצעות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מבחן בספרות בעוד יומיים על סיפור ומחזה. והייתי רק ב 2 שיעורים מתחילת השליש אז אני, לא יודעת כלום.. איך אני יכולה להספיק ללמוד הכל ב2 ימים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי קומדיה (סרט) קורעת מצחוק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלטתי שאני רוצה לרדת 5 קילו אני לא שמנה אבל עדיין, החלטתי לעשות כפיפות בטן. אם אני אתחיל היום, זה יהיה בסדר אם אני אעשה 1000 כפיפות אבל ברווחים גדולים (בין כמה דקות לשעות תלוי מתי) בין לבין וחמישים בכל פעם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הפלאפון גלקסי 1? הוא טוב? בבקשה תענו מניסיון, תודה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני דיי שעירה בבטן ובשטח החזה ובפטמות.. מה כדי לי לעשות כדי להוריד את זה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אפשר בבקשה תוכנה טובה לעיצוב תמונות? ונגיד לשנות אותם לצבע שחור לבן או סגנון חום עתיק או משהו? בבקשה משהו שיהיה מובן רק, תודה רבה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה אייפד בינוני-האם למשהו יש מושג כמה יכול לעלות לי יד שניה-ואיפה אפשר להשיג??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגיע הזמן לסקס. איך אפשר למצוא מישהי שתהיה מוכנה לעשות איתי סקס??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהי נערת אגו? - אביבית מהאח הגדול אמרה שהיא נערת אגו. מה זה נערת אגו??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון כמעט כל הבנות בכיתה מסתכלות עלי מוזר, אני לא יודע אם אני מגעיל אותן, או שהן מחבבות אותי אני בן 13 (תעזרו לי בהקדם בבקשה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה טלפון אנדרואיד? ואיזה טלפונים הם אנדוראידים? מה יש בהם שבאחרים אין? אייפון וגלקסי אס זה גם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שונאת את השיער שלי! הוא נפוח ובלי תוכן! חשבתי לעשות מדורג.. עשיתי כבר פעם אחת. השיער שלי פשוט נפוח ומתולתל למטה. איכס. מה לעשות.??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מספר אני צריכה לחייג כדי שיהיה לי שיר בהמתנה? אני לקוחת אורנג'?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ההורים שלי לא מרשים לי ללכת לישון אצל חברה שלי. היא אמרו לי כן ואז אמרתי לחברה שלי שאני באה. ועכשיו היא לא רוצה שאני ילך. כי ההורים שלי חושבים שאני בת יחידה שלהם. היא גרה 3 רחובות ממני.. מה אני עושה? נמאס לי מהם.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה תמיד ה"כלבות" (הכוונה לנשים) תמיד מקבלות את הטוב? אני נגיד יכולה להיות כלבה אבל אני לעומתן רוצה חברים אמיתיים, השכלה, חוכמת חיים וכבוד ולפעמים זה מכשול. להם הכל בא בקלות, יש להן חבר כסף... מה אני עושה לא בסדר? גם אני צריכה להתנהג ככה? נגיד כדי להשיג לי חבר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,, יש לי חברה ובזמן האחרון היתרחקנו והיתקרבו בו זמנית, אני לא מבינה אותה מאז שיש לה, חבר היא מיתנהגת עלי כיאלו היא עושה לי טובה שהיא מיסתובבת איתי וזה נימס וכל היום היא חופרת עליו, ועם היא רואה שזה לא מעניין אותי היא קמה והולכת וזה נימס עלי מלעשות איתה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מפסיקה לאכול. אני אוכלת בוקר דיי גדול וצהריים ואז אני מנשנשת בלי הפסקה. ניסיתי ללעוס מסטיק במקום אבל זה לא מאוד עוזר לי... בבקשה תעזרו לי אני לא יודעת כבר מה לעשות, אני לא רוצה להשמין!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני נושמת הרבה אבק בחוג ואחר כך משתעלת 1000 פעם. אמא שלי אמרה שאני אפרוש בעוד שבוע בגלל השיעולים שבלי סוף. וממש משש חבל לי לפרוש... אמי צודקת??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ראיתי לפני חודש סרט אימה וזה רודף אותי בלילה אני מישתגע בלילה אני נורא מפחד.. אני רציני! אני נורא מפחד ואני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי לא חשבתי שזה ישפיע ככה לסרט קוראים 28 שבועות אחרי.. אני בן 14 ואני ממש מפחד בהתחלה חשבתי שהפחד יעלם אבל טעיתי בגדול!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי הרבה שיערות בחזה וזה ממש מעצבן אותי, כי זה גדל במהירות לפני איזה שנה ככה ונשאר. ויש אפשרות לגרום לשערות לעצור באיזשהו שלב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 48 ק"ג ואני רוצה להשאר במשקל הזה גם כשאני אהיה נגיד בת 20, לא מבחינה אנורקסית. עם אני אוכל בריא ולא חטיפים ואעשה כושר זה יתממש לי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, עשיתי גשר לא מזמן ב.4.1.11 והשיניים שלי מתנדנדות (2 בערך). מה עלי לעשות? הרופא לא נמצא ויש אורתודונט אחד. מה לעשות? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום היפה והחנון?!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יש לי טיול ויש לי בחילות באוטובוס, מה לעשות על מנת להפחיתם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מכורה לממתקים אין יום שאני לא אוכלת איזה 5 ממתקים! אני כבר מתחילת השבוא בזבזתי 50 שקל רק על ממתקים וחטיפים! איך אני יכולה להפסיק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "ריאות מתנקות בסופו של דבר מעישון או לא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "תאריכי פורים וט"ו בשבט - עוד כמה זמן פורים? וט"ו בשבט??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שרבתי איתה ולא ידעתי שאני בריב איתה בכלל, אמרתי לה שאני נוסעת בפורים לאילת והיא, אמרה ביומולדת שלי ושחכתי מזה אמרתי לה שאני לא, יסע בשבילה אז היא אמרה תסעי לא תסעי ואז, הבנתי שאנחנו בריב ואחרי כל מה שעשיתי בשבילה היא, רבה איתי.. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, החדר שלי תמיד מבולגן, אני לא יושנת מספיק שעות ואני ישנונית במשך היום, אני לא מכינה שיעורים, אני אוכלת משעמום ונהיית שמנה, ציוני במבחנים מאוד גרועים מה יש לי לעשות כדי להשתפר אני מאוד רוצה אבל אני לא מצליחה אפשר סדר יום נכון ומפורט בבקשה ותשובות? תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי 2 חברות הכי טובות וזה אבל שניהם, יותר חברות הם היו מי כיתה ג', ביחד ואי אפשר להפריד ביניהם הם הולכות אחת, על השנייה כל הזמן ושאני מזמינה מישהי זה, מתנגש ובסוף הם נפגשות ואני נשארת לבד או, שמזמינה חברה אחרת ועם הם באות עלי זה, נדיר מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, האם מסיר איפור זה מסיר גם לעיניים? כי קניתי בקבוק כחול ואני לא יודעת עם זה לעיניים או לכל הפנים כלל העיניים, תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לתלות בחדר תמונות ופוסטרים. איך להדביק אותם על הקיר כדי שלא ישאר סימן? תודה!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כבר בת 16, ואף פעם לא התנשקתי. נמאס לי לחשוב על זה! אפילו לחברה השמנה שלי יש חבר והיא התנשקה והיה לה חבר! אני מבואסת מהחיים וזה ממש מבאס אותי ואני אפילו בוכה לפעמים?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם כמה כריות מומלץ לישון? אחד או שתיים אני בת 12 תודה מראש?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש עצובה רבתי עם חברה שלי וזאת חברה ממש טובה, ואני לא מפסיקה לבכות מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מאוד רוצה להיות דוגמנית, אני בת 16 ואני יפה ורזה.. לאן אפשר ללכת ובאיזה גיל??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איזה אומנים מחו"ל יבואו לישראל השנה? (אומנים של נוער, בסגנון ברונו מארס, וואן דיירקשן וכו'.) תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה פאדיחה ללכת לישון בשעה 12בלילה מה אתם חושבים? זה ניראה לכם מוקדם לילדה בת 12??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם מתכון לפיצה טעימה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אמור להיות יותר קשה, לעלות מדרגות או לרדת מדרגות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם לדוגמא השעה 12:12 מה זה אומר יש כאלה שאומרים, שמבקשים משאלה ומנשקים, ויש כאלה שאומרים שמישהו חושב עליך. מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה זה אומר? תודה.?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לקנות בשוק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 17. אני קצת מדוכדכת, מה אני יכולה לעשות שישפר לי את המצב רוח??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים את התוכנה הזאת באייפון שיש חתול כלב דוב מדברים? זה מצחיק כזה.. יש משהו דומה לפלאפונים רגילים או למחשב??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לייבש את השיער בלי פאן מהר? אני צריכה לצאת עוד שעה והשיער עוד רטוב ובגלל הקור הוא לא מתייבש. איך לייבש אותו מהר? תודה בת 16?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ילד מהכיתה שלי שאל אותי אם אני בתולת שפתיים. אז אמרתי לו שכן. אז הוא אמר לי אז את רוצה להתנסות איתי. ולא אמרתי כלום. אני שונאת אותו. אבל מצד שני לא התנשקתי כדאי לי??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעשות את השיער ממש מטלוטל למחר בבוקר? בלי מכשירים או פנים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה פאלפון כדאי לי לקנות? (אני רוצה מגע) אני לא רוצה אייפון או גלקסי! אני רוצה פאלפון שהוא פחות מ-1000 או 1000 בידיוק ואני רוצה מגע פלייז תנו לי עצות יש לי רק, 1000 שקל פלייזז?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, איך לטפח את הפנים שלי שהן יהיו ממש יפות? כי הילד שאני אטהבת תמיד מסתכל לי על הפנים (בת 13)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לשמור על הלק שלא יתקלף לי אחרי יום??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "הורים שלי לא יהיו בבית שבוע. יש רעיונות לארוחות ערב? (לא "פאסט-פוד!) פשוט, משביע, וטעים! תודה מראש!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון בנים ממש מסתכלים עלי, זה די מלחיץ, כי יש כמה בנים שמתסכלים עלי באוטובוס וגם בבית ספר ואז מדברים בניהם ומחיכיים אלי, והם לא משהו חח, ויש כמה חתיכים כאלו שמסתכלים עלי, אבל אני לא מכירה אותם בכלל, מה עושים?:/ (יש לי ידידים ) (אני יפה)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לאבא שלי יש יומולדת מה לקנות לו? תודה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להביא לי בבקשה שיר ממש עצוב? (לא דיכאון!)?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישי שיש לה מחזור - אז אין מצב שהיא עקרה נכון..??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בכיתה י'.. לצאת עם ילד בכיתה י"א זה זנותי בעיניכם? תענו את האמת בבקשה. תודה?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך ניתן לטפל בחצ'קונים? אמא שלי אמרה אולי ללכת לקוסמטיקאית ושתוריד לי אותם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "בריאותם של פירות יבשים - פירות יבשים זה בריא??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה ובא לי לאכול משהו שוקולדי כזה. מה לעשות??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי רווח גדול בין השניים הקדימיות ואני הולכת לעשות גשר.. האם יש אפשרות לגשר שקוף (ראיתי שיש כזה)? דרך אגב, כל השיניים שלי ישרות וגם הקדמיות, רק שבקדמיות יש לי את הרווח המעצבן, אז בערך כמה זמן יקח לרווח להצטמצם??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך עושים צ'ק אין בפייסבוק??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי שמאמין לא מוותר אז למה יש אנשים שזהו שאין להם אמונה יותר??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם רעיונות לברכת יום הולדת לחברה ממש טובה? אני רוצה ארוך ומושקע.. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מצלמים את המסך באיפד??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם כשמשתזפים הצבע אחר כך יורד או מתקלף? ואם מתקלף אז אפשר למנוע אתזה עם קרם פנים??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה טאבלט הוא הכי טוב- סמסונג גלאקסי טאב/ מוטורולה XOOM, אסוס טרנספורמר?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף.. אני בת 15 ויש לי צוואר קצר.. ההורים שלי אומרים שאני חייבת כל הזמן אסוף, לטשטש את זה וזה מבאס נגיד היום- השקעתי ועשיתי מחליק ואמרו לי לאסוף כי זה לא יפה ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יהיה כל יום בשמש חצי שעה, אני יהיה ממש חומה? או חומה??"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל לקרא את תפילת שמע לפני השינה.. ואני לא יודעת מה לקרא, חיפשתי באתרים אבל הכל היה ממש ארוך ואני לא חושבת שזה התפילה.. מישהו יכול לתת לי את התפילה דיי בקצרה? תודה ושבת שלום?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא רגישה בוכה כמעט מכל דבר... היום פחות מבעבר.. אבל מה אפשר לעשות? נמאס לי להית כל כך בכיינית?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה ההפרש שעות בין ישראל לניו זילנד? מה השעה אצלהם עכשיו? תודה מראש לעונים (-:?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה לאמיץ כלב רועה גרמני גור יש למשהו קישור, של אתר שאפשר לאמיץ כלב גור רועה, גרמני תודה לעונים ?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, האם יש חולצות של לקוסט בתאילנד? זה לא משנה עם זה מזוייף. תודה וערב טוב?"
פרח ניתן לזוהר♥ על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה להוריד סירטון מהיוטיוב קוראים לזה mp 4??"